• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
‘Çalıştığımız için millet yanımızda duruyor’

‘Çalıştığımız için millet yanımızda duruyor’

AK Parti Yerel Yönetimler Başkanı Mehmet Özhasekikonuşmasında, “Değerli belediye başkanımız hizmetlerini anlattılar. Kendisini tebrik ediyorum.  Bir taraftan da elbette ki tek başına yapacak hali yok. Bu işi sizlerle yaptı. Biraz önce verilen toplu sözleşmedeki hakları söylediği zaman işçi kardeşlerimin, memur arkadaşlarımın memnuniyetlerini görmekten dolayı gerçekten bende bahtiyar oldum. Ne kadar taşeron kardeşimiz varsa hepsinin belediyeye geçmesinde imzası olan bir kardeşinizim. O yüzden bundan da şeref duyuyorum. Belediyecilik için milat aslında 1994 yılıydı. 94 yılı öncesinde ne vardı diye soracak olursanız o günleri gören kardeşiniz olarak söylüyorum. Biz geldiğimizde hep şunu söyledim. Hizmet edeceğiz, kimseyi ayırmayacağız, gece gündüz demeden çalışacağız dedim. Bu sözümüzü yerine getirdik. Şehrin altyapısı ile çok uğraştık. Üst yapısıyla çok uğraştık. Kasaları doldu borçsuz belediyeler haline getirdik. Bunun için millet teveccüh ediyor.

GECE GÜNDÜZ ÇALIŞTIĞIMIZ İÇİN BU MİLLET ARKAMIZDA DURUYOR

Günümüzde 1390 belediye var. Bu 1390 belediyenin irili ufaklı 807 tanesi AK Parti’li belediye. 232 belediye MHP’li arkadaşlar tarafından idare ediliyor. Yani bu millet yaklaşık olarak 1040 belediyeyi Cumhur ittifakına verdi. Çalıştığımız için millet yanımızda duruyor. Gayret ettiğimiz için millet yanımızda duruyor. Gece gündüz demeden uğraştığımız için millet yanımızda duruyor. Biz algı peşinde değiliz. Çünkü algılar ve yalanların geçici ve uçucu olduğunu biliyoruz. Gerçekten çalışyoruz. Birileri gibi kayak yaparken iş başındaymış gibi göstermiyoruz. Kar yağarken bir büyükelçilerle yemek yiyip çalışıyormuş numarası yapmıyoruz. Bizler algı operasyonları için milyarlarca lira ajanslara para dökmüyoruz. Çok şükür milletimiz bunu takdir ediyor ve yanımızda duruyor.

BU SEÇİM SADECE CUMHURBAŞANI ERDOĞAN’IN SEÇİMİ DEĞİL

“Yeni bir seçim arefesindeyiz. Zor bir seçim olduğunu söylüyoruz ve biliyoruz. Bu seçim sıradan bir seçim değil. Bu seçim sadece Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın seçimi değil. Bunun farkındayız. Onun içinde biz cumhur ittifakı olarak burada belirli hassasiyetler üzerinde gayret ediyoruz. Emin olun bu seçimlerde etkilenecek olan o kadar çok insan var ki. Onları da düşünerek üzerindeki vebalin biraz daha çok olduğunu gayet biliyoruz. Bu seçimler bir noktada bizim Azerbaycan Şuşa’da dalgalandırdığımız bayrağında seçimi olacak. Bu seçim aynı zamanda açtığımız Ayasofya’da ki ezanlarında sesi olacak. Mavi vatanında sesi olacak. Filistin’de ki kardeşlerimizin de seçimi olacak. Ölüm döşeğinde Cumhurbaşkanımıza dönüp Boşnakları size emanet ediyorum lütfen ona kız kardeşiniz gibi bakın diyen Aliyaİzzet Begoviç’in de seçimi olacak. Son yıllarda çok şükür terörü temizlediğimiz gibi katillere hayatı zehir ettiğimiz gibi PKK’lılar baş ettiğimiz bir daha ayağa kalkamayacakları bir seçim olacak. Onun için gayret ediyoruz. Bunun içindir ki bu seçimleri sıradan bir seçim olarak görmüyoruz.”

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN’I ARADI

Program sonrası salondaki yoğun istek üzerine Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı arayan Özhaseki, “Belediye ki işçi kardeşlerimiz ve memur arkadaşlarımız, Afyon’un önde gelen sivil toplum örgütleri aynı zamanda MHP milletvekilimiz ve ülkü ocaklarından gelen arkadaşlar sizleri dinliyorlar” diyerek sözü Erdoğan’a bıraktı. Cumhurbaşkanı Erdoğan “Sevgili işçi memur kardeşlerim. Sizleri böyle mutluluk dolu bir imza töreninden sonra en kalbi duygularımla selamlıyorum. Tüm ailelerinize inşallah mutluluk ve bereket vesilesi olsun. Bu mutluluk neticelerini Cumhur ittifakı ile birlikte memnuniyetimi özellikle ifade etmek istiyorum. Tüm işçi kardeşlerime, memur kardeşlerime özellikle sendikalarla birlikte geleceğe emin adımlarla yürümenizi Rabbimden diliyorum. Önümüzde malum bir seçim var ve bu seçimin arefesinde böyle bir imza töreni gerçekleştirmenizden de çok çok mutlu olduğumu ifade etmek isterim. Sizleri ve sendikamızı tebrik ediyorum” dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM