• DOLAR
  $1.222,17
 • EURO
  $0,3994
 • ALTIN
  $16.486,53
 • BIST
  1,0339
 Büyük Zaferin 100. yılında 100 etkinlik

 Büyük Zaferin 100. yılında 100 etkinlik

Gün FM’de Gazeteci İsmail Akar’a konuk olan Vali Yardımcısı Mehmet Boztepe zaferin ve kurtuluşun 100. yılında 100 etkinlik planlandığını belirterek, Büyük Zafer ve Afyonkarahisar’a yakışacak etkinlikleri mart ayına kamuoyuna açıklayacaklarını belirtti.

Vali Yardımcısı Mehmet Boztepe, zaferin ve kurtuluşun 100. Yılında Afyonkarahisar’da yapılacak etkinliklerin 100. yıla yakışacağını belirterek, “100. yılda en az 100 etkinlik düzenleyeceğiz” dedi. Gün FM’de Gazeteci İsmail Akar’ın sunduğu Turizm Saati programına konuk olan Boztepe Büyük Zaferin 100. yılı dolayısıyla en az 100 etkinlik planladıklarını ve bu etkinlikleri Mart başında kamuoyuyla paylaşacaklarını söyledi.

Büyük Zaferin 100. yıl etkinliklerini planlarken Kütahya ve Uşak’ı da dahil edip Cumhurbaşkanlığı himayesinde planlamak istediklerini belirten Afyonkarahisar Vali Yardımcısı Mehmet Boztepe, şunları söyledi:

CUMHURBAŞKANIMIZ DA DAVET EDİLECEK

“100. yılda en az 100 etkinlik düzenleyeceğiz. Düzenlenecek etkinliklerin komisyon başkanı olarak birçok faaliyeti planlamaya başladık. En geç Mart başında kamuoyuyla paylaşacağız. Uluslar arası boyutta katılımcılar olacak. Başta Kültür ve Turizm Bakanlığı ile Gençlik ve Spor Bakanlığı olmak üzere birçok bakanlık ilimizde çeşitli etkinlikler yürütecek. Büyük Zaferin 100. yılında Sn. Bakanımız Veysel Eroğlu ve Milletvekillerimiz Sn. Cumhurbaşkanımızı ilimize davet etmek üzere görüşecekler. Sn. Cumhurbaşkanımızın tarihimize olan hassasiyetlerini hepimiz biliyoruz. Uygun olurlarsa mutlaka katılacaktır.” Boztepe, programda gündeme dair görüşlerini de aktardı.AFYONŞEHİR

 

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM