• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
‘Burası bir Kadınana şehri  Ve Kadınanalar’ın diyarı’

‘Burası bir Kadınana şehri Ve Kadınanalar’ın diyarı’

Afyonkarahisar 8’inci Ana Bakım Fabrika Müdürlüğü’nü ziyaret eden Vali Yiğitbaşı: Gördüğünüz gibi burası bir Kadınana şehri ve kadınanaların diyarı. Ülkemizin her yerinde Şerife Bacı, Kara Fatma ve daha ismini sayamadığımız isimlerden ilham alarak bugün de kadınlarımız vatana hizmeti her alanda gururla gerçekleştiriyor.”

Vali Doç. Dr. Kübra Güran Yiğitbaşı, 8’inci Ana Bakım Fabrika Müdürlüğü’nü ziyaret etti. Türk Silahlı Kuvvetlerinin çeşitli koruyucu ve kamuflaj ekipmanlarının yapıldığı 8’inci Ana Bakım Fabrika Müdürlüğünü ziyaret eden Vali Yiğitbaşı burada üretim yapan üretim yapılan atölyeleri gezerek bilgi aldı. Fabrikada işçi olarak çalışan kadınlarla ayrıca sohbet eden Vali Yiğitbaşı şunları söyledi:

KADINLARIMIZ VATANA HİZMET EDİYOR

“Kadınlarımız burada çalışmanın kendileri adına ne kadar gurur verici olduğunu belirtti. Gerçekten gözlerinden okunuyor yaşadıkları gurur. Gördüğünüz gibi burası bir Kadınana şehri ve kadınanaların diyarı. Ülkemizin her yerinde Şerife Bacı, Kara Fatma ve daha ismini sayamadığımız isimlerden ilham alarak bugün de kadınlarımız vatana hizmeti her alanda gururla gerçekleştiriyor. Ben de sizlerin huzurunda burada alın teri döken tüm kadınanalarımıza ayrıca teşekkürü borç biliyorum ve sağladığı katkıların daim olmasını diliyorum.” Vali Yiğitbaşı atölyelerdeki incelemelerin ardından 8’inci Ana Bakım Fabrika Müdürlüğü kampüs alanı genişletme çalışmalarını inceledi. Vali Yiğitbaşı, 8’inci Ana Bakım Fabrika Müdürlüğü’nden önce Askeralma Bölge Başkanlığı ve Askerlik Şubesi’ni de ziyaret etti. İHA

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM