• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Bu vatan, şehitlerin ve gazilerin bizlere emanetidir

Bu vatan, şehitlerin ve gazilerin bizlere emanetidir

AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanı Hüseyin Sezen, 19 Eylül Gaziler Günü dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı. Sezen, “Gaziler Günü’nü en içten duygularımla kutluyor, tüm gazilerimize minnet ve şükranlarımı sunuyorum” dedi.

AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanı Hüseyin Sezen, 19 Eylül Gaziler Günü dolayısıyla yayınladığı mesajında, “Şahadet ve Gazilik her Türk evladının gönlünde ulaşılabilecek en üstün mertebelerdir”İfadelerine yer verdi.

Sezen, “Atalarımız 1071’de Anadolu’nun kapılarını açan, üç kıta yedi düvelde hâkimiyet kurduran,Çanakkale’de ve İstiklal Savaşında tüm yokluk ve imkânsızlıklara rağmen vatanına, bayrağına veİstiklaline sahip çıkan kahramanlardır, biz de o ecdadın torunlarıyız. Ecdadımız, yazdığı destanlar azizMilletimizin hafızasına kazınmış, asla unutulmayacak ve sonsuza kadar yaşayacaktır. Hatıralarınızasahip çıkmak ve onları yüceltmek de bizim görevimizdir. Bu millet, gazi millettir. Bu vatan,şehitlerinve gazilerin bizlere emanetidir. Bizler şehitlerimizin, gazilerimizin mirasını layıkıyla gelecek nesillere aktaracağız. Bu toprakları vatan kılan, bugünlere getiren her bir şehide, her bir gaziye, isimleri bilinmeyen tüm kahramanlara şükranlarımızı, minnetlerimizi ifade ediyorum” dedi.

 “GAZİLERİMİZ VE ŞEHİTLERİMİZİN EMANETLERİNE AK PARTİ SAHİP ÇIKIYOR”

“AK Parti olarak başımızın tacı şehit yakınlarımız ve gazilerimiz için tüm imkânlarımızı seferber ettik” diyen Sezen sözlerini şu ifadelerine noktaladı; Ücretsiz seyahat, su ve elektrikte indirim kapsamlarını genişlettik. Emanetlerimize aylık, maaş ve tazminat hakkı verdik. Şehit yakınlarımızın istihdam hakkını2’ye çıkardık. Eğitim ve öğretime tam destek sağlıyoruz. Bakım desteğini 2 katına çıkardık. Sağlıkta katılım payı ve ilave ücret alımını kaldırdık. Faizsiz konut kredisi imkânı sağladık.”

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM