• DOLAR
  $1.982,68
 • EURO
  $0,3818
 • ALTIN
  $24.501,97
 • BIST
  1,0260
Bu il cumhurbaşkanları çıkardı AFJET’e müdür mü bulamayacak?

Bu il cumhurbaşkanları çıkardı AFJET’e müdür mü bulamayacak?

 

 

DP İl Başkanı Bülbül: “Bakanlar çıkaran bir kent, cumhurbaşkanları çıkartan bir kent,  genelkurmay başkanı çıkartan bir kent, Veysel Eroğlu dahil onun gibi genel müdür-genel müdür yardımcıları çıkartan bir kent AFJET’e genel müdür çıkartamayacak, öyle mi?”

 

 

 

Demokrat Parti Afyonkarahisar İl Başkanı Hikmey Bülbül, AK Parti milletvekili olan Veysel Eroğlu’nun AFJET’e atanacak genel müdürle ilgili olarak “Afyonlu bir kişi olması için çok araştırma yaptık. Doğrusunu isterseniz o kapasitede bir Afyonlu bulamadık” şeklindeki sözlerini eleştirdi.  Bülbül’ün açıklamasından öne çıkan bazı satırbaşları şöyle:

“Bakanlar çıkaran bir kent, cumhurbaşkanları çıkartan bir kent,  genelkurmay başkanı çıkartan bir kent, Veysel Eroğlu dahil onun gibi genel müdür-genel müdür yardımcıları çıkartan bir kent AFJET’e genel müdür çıkartamayacak, öyle mi?

Böyle bir iddia da bulunmak kendinden haberi olmamak ya da gelen tepkiler üzerine zevahiri kurtarmak için, ‘Ben açıklama yaparsam, belki tepkiler azalır’ saikiyle ‘Laf olsun torba dolsun’ türünden açıklama yapmaktır.

 

EGE’NİN PARLAYAN YILDIZI SÖNDÜ

Afyonumuzun ‘Has ekmek kör memleket’ diye meşhur bir sözü vardır. Sayenizde Afyonumuz tam anlamıyla görevden alınan-yerine konulan ve bir türlü yerinden kıpırdatılmayan Afyonkarahisar’ı eğitim ve kültür parantezinde küme düşürme noktasına getiren ve bir türlü ne hikmet-i ala ise yerinden kıpırdatılmayan bürokratlar anlamında memleketimiz Ege’nin parlayan yıldızı yerine sönen yıldızı durumuna düşmüştür.

Partinizin önemli kişisi Bülent Arınç Beyin söylediği gibi ‘Kral çıplak, bunu da söylemek gerek.’ Tm Türkiye gibi Afyonkarahisar da gerçekleri yaşıyor, görüyor, kralın çıplak olduğunu biliyor. İnanmazsanız çıkın çarşı, pazar, esnaf ziyaretlerine kralın çıplak olduğunu kendi gözlerinizle görün.”Haber Merkezi

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM