• DOLAR
  $1.948,95
 • EURO
  $0,4015
 • ALTIN
  $29.486,31
 • BIST
  1,0658
‘Bolvadin’in yaralarını tez vakitte saracağız’

‘Bolvadin’in yaralarını tez vakitte saracağız’

Bolvadin’de hafta başında meydana gelen yangının çıkış nedeni ve etkilenen işyerleri hakkında hazırlanan raporuMilletvekili Özkaya ile birlikte Bakan Kurum’a teslim eden AK Parti İl Başkanı Uluçay: “İnşallah Bolvadin ilçemizde yaşanan bu yangın dolayısıyla yaraları tez vakitte saracak ve vatandaşlarımıza eskisinden daha iyi bir ortam sağlayacağız.”

 

 

 

AK parti İl Başkanı Hüseyin Ceylan Uluçay ve Milletvekili Ali Özkaya, Bolvadin’de hafta başında çıkan ve 20 iş yerinin zarar görmesiyle sonuçlanan yangınla ilgili hazırlanan dosyayı Çevre Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum’a teslim etti. Gençlik Kolları Başkanı Ethem Karahan, Bolvadin İlçe Başkanı Hasan Topçu ve Bolvadin Belediye Başkanı Fatih Kayacan ile birlikte Çevre Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum’u ziyaret eden AK Parti heyeti, yangının çıkış nedeni ve etkilenen işyerleri hakkında hazırlanan raporu teslim etti.

 

BAKANIMIZ DESTEK VERECEĞİNİ İFADE ETTİ

 

Ziyaretin ardından bir açıklama yapan Uluçay, şu bilgileri aktardı: “Bolvadin ilçemizde yaşanan yangın dolayısıyla esnaflarımız ve işyeri sahiplerimizin yanında olabilmek adına AK Parti hükümetleri olarak Çevre ve Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanımız Murat Kurum’a ilgili raporu teslim ettik ve kendilerinden destek beklediğimizi ifade ettik.Bakanımız da sağolsungerekli desteği vereceğini ifade etti. Tabii bunun yanında kadim ilçemiz Bolvadin’de kentsel yenileme için de ayrıca destek talep ettik. Biz AK Parti’nin neferleri olarak nerede bir vatandaşımız mağdur ise, nerede bir sıkıntı varsa o sıkıntıya müdahale etmek ve vatandaşımızı nefes aldırmakla sorumluyuz. Bu yüzden her yaşanan sıkıntının ardından yaptığımız ziyaretleri şov maksatlı değil bizzat vatandaşlarımıza dokunan ve sonucunu alacağımız ziyaretler olarak görüyoruz. Biz bir yere giderken oradan nasıl şov malzemesi çıkarılır diye değil, vatandaşımıza nasıl dokunuruz ona bakarız. İnşallah Bolvadin ilçemizde yaşanan bu yangın dolayısıyla yaraları tez vakitte saracak ve vatandaşlarımıza eskisinden daha iyi bir ortam sağlayacağız.”

 

FAYDALI BİR GÖRÜŞME GERÇEKLEŞTİRDİK

 

Milletvekili Ali Özkaya ise görüşme ilgili olarak şunları kaydetti:”Çevre ve Şehircilik Bakanımız Murat Kurum ile Bolvadin ilçemizde meydana gelen elim yangın olayı sonrasında yapılacak çalışmalar ile alakalı çok faydalı bir görüşme gerçekleştirdik. İnşallah buradaki esnaflarımızın, iş yeri sahibi vatandaşlarımızın hükümet olarak yanında olacağız. Sayın Bakanımıza bölgenin kentsel dönüşüm alanı ilan edilmesi ve vatandaşlarımıza destek olunması hususlarını aktardık, sağolsunlar konuya yakın alaka gösterdiler. Bu süreçte en azami şekilde vatandaşlarımıza destek olacağız. Bir kez daha bu vesile tüm vatandaşlarımıza geçmiş olsun dileklerimizi iletiyorum.”AFYONŞEHİR

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM