• DOLAR
  $1.209,31
 • EURO
  $0,4004
 • ALTIN
  $16.504,33
 • BIST
  1,0411
Berberler ve Kuaförler Odası’nda Uygur başkanlığa seçildi

Berberler ve Kuaförler Odası’nda Uygur başkanlığa seçildi

Afyonkarahisar Berberler ve Kuaförler Odası olağan genel kurulu gerçekleştirildi. Dün yapılan seçima tek aday olarak giren Suat Uygur ve listesi yönetime seçildi. Afyonkarahisar Berberler ve Kuaförler Odası olağan genel kurulu dün yapıldı. Divan seçiminin yapılmasıyla genel kurul başladı. Ardından saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile devam eden genel kurulda faaliyet raporları, denetim kurulu raporları, bilanço gelir gider hesapları, ilerleyen dönem çalışma programı ve tahmini bütçenin okunup oylanması sonrasında konuşmalara geçildi.

TAN, KENDİSİNİ SEÇENLERE TEŞEKKÜR ETTİ

İlk konuşmayı Berberler ve Kuaförler Odası’nda yıllarca başkanlık yapan Ahmet Tan gerçekleştirdi. Tan, “2005’te beni seçtiniz, 2022’de ben yeter dedim. Teşekkür ederim. Elimizden geldiği kadar hizmet vermeye çalıştık ekip olarak. Hepinize ayrı ayrı teşekkür eder, işlerinizde başarılar dilerim” dedi.  Sonrasında söz almak isteyen kuaför esnaflarından Harun Çıvgınoğlu da berber ve kuaför esnaflarının sorunlarını dile getiren bir konuşma yaptı.

‘ESNAFI İLGİLENDİREN BÜTÜN KONULARDA ÇALIŞMALARI BAŞLATACAĞIZ’

Ardından kürsüye Başkan Adayı Suat Uygur geldi. “Adaylığımızı açıkladığımız günden itibaren çalıştık ve çalışmaya devam ediyoruz” diyen Uygur, yaptıkları faaliyet ve hizmetlerden bahsetti. Pandemide Belediye Başkanı ile bizzat görüştüklerini 1000’er TL destekte bulunmalarını talep ettiklerini dile getiren Uygur, “354 esnafa 354 bin TL can suyu olduklarını ifade etti. Diğer yaptıkları hizmetler ve verdikleri desteklerden bahseden Uygur, “Esnafı ilgilendiren bütün konularda çalışmaları başlatacağız” dedi. Ayrıca Uygur, “Odamız kurulduğundan bugüne kadar yönetim ve denetimde yer alan arkadaşlarımıza, başkanlarımıza ve Ahmet Abimize çok teşekkür ediyorum. Emeklerine sağlık diyorum” diyerek sözlerini tamamladı.  Konuşmalardan sonra divan, görevi seçim kuruluna devretti. Saat 17.00’de tamamlanan oy kullanma işleminin ardından tek aday olarak seçime giren Başkan Adayı Suat Uygur, başkanlığa seçildi.

YENİ YÖNETİM ŞÖYLE

Uygur’un listesinde şu isimler yer alıyor: Yönetim Kurulu Asil Üyeleri: Mustafa Arık, İbrahim Güngör, Mustafa Kırmızı, Sevim Gök, Şükrü Dumanlıdağ, Ahmet Çınaklı.

(Ömer Koçak)

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM