• DOLAR
  $1.188,6300
 • EURO
  $0,2725
 • ALTIN
  $34.569,0000
 • BIST
  1,2081
“Ben sizlerin evladıyım ve emrinizdeyim”

“Ben sizlerin evladıyım ve emrinizdeyim”

 

Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şubesi’ni ziyaret eden Vali Gökmen Çiçek, Dernek Başkanı Emre Öztürk’ten yaptıkları çalışmalar hakkında bilgiler aldı.

Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı Emre Öztürk ve dernek yönetimi tarafından karşılanan Vali Gökmen Çiçek, dernek özel defterini imzaladı.

Ardından şehit ve gazi aileleri ile bir araya gelen ve şehit ve gazi ailelerimizin evi, yuvası olan bu mekânda olmaktan dolayı çok onurlu ve gururluyum diyerek konuşmasına başlayan Vali Gökmen Çiçek: “Yaklaşık 5 buçuk ay önce göreve başladığımda şehit ailelerimizin hayır duasını alarak göreve başlamıştım. Ne zaman darda kalsak, ne zaman gönlümüz sıkıntıya düşse her zaman inanıyorum ki şehit ailelerimizin duaları, Gazilerimizin duaları bizim yanımızda oluyor. Sizlere ne kadar hizmet etsek az. Bunun bilincindeyim. Her şehit mezarı bizlere başka bir şeyler anlatıyor. Bu memleket için durmadan çalışmamız gerektiğini hatırlatıyor. Burası şehit ve gaziler diyarı bir il. Bu memlekette Vali olmak büyük onur verici. Her sokağında, her köyünde şehitler, gaziler var. O yüzden ben bu şehre hizmet etmekten ayrı bir mutluluk ve onur duyuyorum. Burası kuruluşun, kurtuluşun şehri olmaktan öte İstikbalimizin de şehri. Biz Afyonkarahisar düşmeden bu memleket düşmez inancındayız. Afyonkarahisarlılar olarak, şehit ve gazi aileleri olarak sonuna kadar bu memleket için çalışacağımızın bilincindeyiz. Biz sizlerin evlatlarıyız, sizlerin emrindeyiz, hayır ve dualarınıza talibiz” dedi.

ZİYARETTEN BÜYÜK MEMNUNİYET VE ŞEREF DUYDUK

Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı Emre Öztürk ise şehit ve gazi aileleri adına Vali Gökmen Çiçek’e teşekkür ederek, ziyaretten büyük memnuniyet ve şeref duyduklarını ifade etti. Vali Gökmen Çiçek, Vali Yardımcısı Mehmet Keklik ile birlikte şehit ve gazi aileleri ile bir toplantı yaparak, sıkıntılarını ve kendisine iletilen talepleri dinledi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM