• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Belediye Meclisi 1 Eylül’de toplanıyor

Belediye Meclisi 1 Eylül’de toplanıyor

Afyonkarahisar Belediye Meclisi,  01 Eylül Salı günü saat 18.30 da toplanacak.  Toplantıya koronavirüs tedbirleri dolayısıyla sosyal mesafe kuralları gereği misafir kabul edilmeyecek.

Gündem ile birlikte daha önce Meclis Üyelerine elektronik posta ve elden teslim edilen Ağustos Ayı Meclis tutanak özetinin oylanması. Kullanım hakkı belediyemizde olan Kocatepe spor kompleksi içerisindeki Zafer Stadyumunu 2020-2021 sezonunda kullanma talebinde bulunan Spor kulüplerinden alınacak kullanım bedelinin tespiti hakkında Plan ve Bütçe Komisyonu raporu.

GÜNDEME ALINACAKLAR TRAFİK KOMİSYONU RAPORLARI

Zübeyde Hanım Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinin Organize Sanayi Bölgesine taşınacağından dolayı Belediye Otobüs seferlerinin okul giriş ve çıkış saatlerinde okul önünden geçecek şekilde düzenleme yapılması ile ilgili Trafik Komisyon Raporu. Kadastro müdürlük binasına giriş ve çıkışların yapıldığı Ali Çetinkaya Bulvarı üzerindeki giriş çıkışların iptal edilerek binanın batı kısmındaki Sokaktan giriş çıkışların yapılması ile ilgili Trafik Komisyon Raporu. Hız kesici, durak yeri trafik levhası ve trafik ile ilgili taleplerin değerlendirilmesi ile ilgili Trafik Komisyon Raporu.

BAYINDIRLIK VE İMAR KOMİSYONU RAPORLARI

Coğrafi Bilgi Sistemleri ile Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılması Hakkında Kanunda belirtilen Yençok=Serbest ibaresinin kaldırılarak kat yüksekliklerinin belirlenmesi hakkında Bayındırlık ve İmar Komisyon Raporu. Ali İhsanpaşa Mahallesinde bulunan S.S. Modern Küçük Sanayi Sitesinde (3. KKS) imar plan değişikliği yapılması hakkında Bayındırlık ve İmar Komisyon Raporu.

TEKLİF

Belediyemiz sınırları ve mücavir alan sınırları içerisinde ikamet eden ihtiyaç sahibi ilkokul, ortaokul ve lise öğrencilerine verilecek olan eğitim yardımının/desteği miktarının ve süresinin belirlenmesi hakkında teklif.

İMAR VE ŞEHİRCİLİK MÜDÜRLÜĞÜ TEKLİFLERİ

İlimizMerkez Kocatepe Mahallesi, 876 Ada, 501, 904, 498, 497, 496, 702, 701, 700, 699, 698, 697 Nolu Parsellerin bulunduğu alanda imar plan değişikliği yapılması hakkında teklif. AkçinAkçin Mahallesi, 482 Ada, 1 ve 2, 483 Ada, 1 ve 2, 484 Ada, 1 Numaralı Parsellere Küçük Sanayi Sitesi Alanının yapılması amaçlı ilave imar planı yapılması hakkında teklif. İlimiz Merkez Çetinkaya (Osmangazi, Orhangazi, Yeşilyurt, Ertuğrulgazi, Battalgazi) Mahallesindeki 8000 konut olarak adlandırılan toplu konut bölgesindeki 180, 301, 350, 400 m² likparsellerin  tevhit yapılıp yapılamayacağı hususunda karar alınması hakkında teklif.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM