• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Belediye araç ve iş makinelerikışa hazır

Belediye araç ve iş makinelerikışa hazır

Afyonkarahisar Belediyesi kış hazırlıklarını tamamladı. Yapılan açıklamaya göre, Belediye Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri vatandaşların zorlu hava koşullarından en az şekilde etkilenmesi için teknik ekipman, personel ve lojistik destek ihtiyaçlarını belirleyerek, gerekli önlemleri alarak,aralıksız hizmet verecek.

 

 

Afyonkarahisar Belediyesi kış aylarının gelmesiyle zorlu hava şartları için hazırlıklarını tamamladı. Belediye Başkanı Mehmet Zeybek’te asfalt şantiyesi alanında yapılan hazırlıkları inceledi bilgiler aldı.Fen İşleri ekipleri, yaşanabilecek sorunların önüne geçmek ve vatandaşların daha huzurlu bir kış geçirmeleri için almış olduğu tedbirleri tamamladı. Rahat bir kış dönemi geçirmek için hazırlıklarını tamamlayan ekipler Belediye Başkanı Mehmet Zeybek ile bir araya geldi, yapılan hazırlıkları aktardı. Yol ve asfalt birim sorumlusu Onur Sürüç’tenbrifing alan Zeybek tüm gücümüzle sahada olacağız mesajı verdi.

‘150 KİŞİLİK EKİP VE GEREKLİ EKİPMANLAR İLE KIŞA HAZIRIZ’

Vatandaşların zorlu hava koşullarından en az şekilde etkilenmesi için teknik ekipman, personel ve lojistik destek ihtiyaçlarını belirleyerek, gerekli önlemleri alan Belediye Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, hizmetlerini aralıksız sürdürecek. Karla mücadelede tuz serici araçlar, greyderler, kazıyıcı- yükleyiciler, traktörler, bin ton solisyon, bin ton tuz ve 150 personel ile 7/24 kesintisiz çalışma gerçekleştirilecek.Mehmet Zeybek konuya ilişkin açıklamasında deneyimli bir ekip ve ekipman ile kışa hazır olduklarını belirterek, şunları aktardı: “150 kişilik ekip ve gerekli ekipmanlar ile kışa hazırız. Kar yağışı gelmeden daha önceki yıllarda olduğu gibi hazırlığımızı yaparak bekliyoruz. Cenab-ı Hak versin, yağış berekettir. Kar yağması yer altı sularının artması için faydalı. Ekiplerimiz kar ile mücadele için hazır bekliyorlar. Kazasız belasız bir dönem geçirmelerini temenni ediyorum. Geçtiğimiz yıl kar ile mücadelede bir sıkıntı yaşamadık. Diğer birimlerdeki ekipmanlar ile de iş birliği yapılacak ve irtibat halinde olacağız. Bereketli bir kış dönemi geçirmemizi diliyorum.” Haber Merkezi

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM