• DOLAR
  $1.093,49
 • EURO
  $0,3299
 • ALTIN
  $20.335,5
 • BIST
  1,0471
Basketbol Yıldızlar’da birinciler belli dolu

Basketbol Yıldızlar’da birinciler belli dolu

Afyonkarahisar’da gerçekleştirilen Okul Sporları faaliyet programında yer alan Türkiye Basketbol Yıldızlar Türkiye Birinciliği müsabakaları erkekler kategorisinde TED Ankara Koleji Vakfı Ortaokulu, kızlarda ise Arı Ortaokulu birinci oldu.Okul Sporları faaliyet programında yer alan Türkiye Basketbol Yıldızlar Türkiye Birinciliği müsabakaları spor şehri Afyonkarahisar’da gerçekleştirildi. Turnuvaya Vali Yardımcısı Nurullah Kaya, İl Genel Meclisi Başkanı Burhanettin Çoban, Gençlik ve Spor İl Müdürü Feyzullah Dereci, Spor Hizmetleri Müdür Vekili Yılmaz Erşen ve sporcular katıldı.

TED ANKARA KOLEJİ VAKFI BİRİNCİ OLDU

Denizli, İzmir, İstanbul, Eskişehir ve Bursa gibi şehirlerden katılımların olduğu müsabakalara yoğun ilgi oldu. Prof. Dr. Veysel Eroğlu Spor Salonu’nda düzenlenen müsabakalar erkekler ve kızlar kategorilerinde gerçekleşirken, turnuva çekişmeli maçlara sahne oldu. Okul Sporları Türkiye Basketbol Birinciliği müsabakaları sonunda yıldız erkeklerde dereceye giren takımlar madalyalarını aldı.Birinci olan okul TED Ankara Koleji Vakfı Ortaokulu olurken Oğuzhan Özkaya Ortaokulu ikinci, Meram DiltaşOrtaokulu üçüncü, MAT – FBK Gelişim Ortaokulu ise dördüncü oldu.

YILDIZ KIZLAR DAMADALYALARINI ALDI

Okul Sporları faaliyet programında bulunan Türkiye Basketbol Birinciliği müsabakaları yıldız kızlarda dereceye giren takımlar da madalyalarını aldı.Birinci olan okul Arı Ortaokulu olurken, ikinci KKTC Levent Koleji, üçüncü Mersin İstek Ortaokulu, dördüncü ise Sancak – Soy Ortaokuluoldu. Madalyalarsporculara Vali Yardımcısı Nurullah Kaya, İl Genel Meclisi Başkanı Burhanettin Çoban, Gençlik ve Spor İl Müdürü Feyzullah Dereci veSpor Hizmetleri Müdür Vekili Yılmaz Erşen tarafından takdim edildi. AFYONŞEHİR

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM