• DOLAR
  $3.784,4200
 • EURO
  $1,0896
 • ALTIN
  $62.057,7900
 • BIST
  1,1647
Başkan Zeybek’ten Osmangazi Mahallesi’ne Ziyaret

Başkan Zeybek’ten Osmangazi Mahallesi’ne Ziyaret

 

Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, bu haftaki mahalle ziyaretini Osmangazi Mahallesine gerçekleştirerek, vatandaşlarımızın istek ve taleplerini dinledi.

Başkan Zeybek mahalle ziyareti kapsamında Osmangazi Mahallesi sakinleri ile buluştu. Ziyarete Başkan Yardımcısı Süleyman Karakuş, birim müdürleri ve Mahalle Muhtarı Arif Zenger eşlik etti.

HAFTALIK MAHALLE ZİYARETİ OSMANGAZİ İLE DEVAM ETTİ

Osmangazi Mahallesi muhtarı Arif Zenger ile istişare yapan Başkan ardından mahalle sakinlerinin sesine kulak verdi.  Gerçekleştirilen çalışmalar ve yapılması planlanan projeler hakkında bilgiler paylaşan Başkan Zeybek, kendisine yöneltilen soruları cevapladı, istekleri tek tek not aldı. Başkan Zeybek mahallede bulunan esnaflara da hayırlı işler temennisinde bulundu.

“ŞEHRİMİZİN YARINLARINA HEMŞEHRİLERİMİZLE BERABER KARAR VERİYORUZ”

“Vatandaşlarımızın taleplerini doğru değerlendirmek ve yerinde çözümü için mahalle turlarımıza devam ediyoruz” diyen Başkan Zeybek, şöyle konuştu: “Vatandaşlarımızın gönlünden geçenleri can kulağıyla dinliyor, şehrimizin yarınlarına hemşehrilerimizle beraber karar veriyoruz. Yerinde tespitler ile gerekeni de yapmak için hemen harekete geçiyoruz. Yağmur suyu kanalı konusunda bir talep söz konusu. Yağmur suyu hattının Mart ayında ihalesini yaparak hemen ardından da hizmete sunmak istiyoruz. Bu sorunu bahar aylarında çözüme kavuşturacağız. Yoğun katılımlarla geçen toplantılarımızda fikirlerini ve isteklerini ileten mahalle sakinlerimize teşekkür ediyorum.” Muhtar Zenger ve mahalle sakinleri ise ziyaretleri nedeni ile Başkan Zeybek ve ekibine teşekkür etti.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM