• DOLAR
    $1.982,68
  • EURO
    $0,3818
  • ALTIN
    $24.501,97
  • BIST
    1,0260
Başkan Zeybek, ihtiyaç sahibi  aileleri evlerinde ziyaret ediyor

Başkan Zeybek, ihtiyaç sahibi aileleri evlerinde ziyaret ediyor

 

 

 

Başkan Zeybek, gerçekleştirdiği ziyaretlerle vatandaşların gönlünde taht kurmaya devam ediyor. Zeybek, son olarak Akgül ve Ardıç ailelerinin evine giderek talep ve önerilerini dinledi. Zeybek: “Milletimizin kapısını çalarak, sorunlarını çözüp dertleriyle dertlenmeye devam edeceğiz.”

 

 

Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, ihtiyaç sahibi aileleri evlerinde ziyaret etmeyi sürdürüyor. Yoğun çalışma temposundan fırsat bulduğu zamanlarda vatandaşlarımızla bir araya gelmeye özen gösteren Başkan Zeybek, gönüller kazanıyor.  Başkan Zeybek, gerçekleştirdiği ziyaretlerle vatandaşların gönlünde taht kurmaya devam ediyor. Başkan Zeybek, aile ziyaretleri kapsamında eşi Sevim Zeybek ile birlikte Dairrecep Mahallesinde ikamet eden Akgül ve Ardıç ailelerinin evine giderek talep ve önerilerini dinledi. Belediye Başkan Yardımcısı Barış Dal ve eşi Makbule Dal’ın katıldığı ziyarette aile fertleriyle yakından ilgilenen Zeybek, çocuklara hediyeler verdi.

DERTLERİYLE DERTLENMEYE DEVAM EDECEĞİZ

Ziyaretler sırasında Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın selamlarını ileterek hal ve hatırlarını soran Zeybek ihtiyaç sahibi ailelerin hayır dualarını aldı. Hiçbir ayrım gözetmeksizin tüm vatandaşlarımızla gönül köprüsü kurduklarını ifade eden Başkan Zeybek, “Milletimizin kapısını çalarak, sorunlarını çözüp dertleriyle dertlenmeye devam edeceğiz” dedi.Başkan Zeybek, şunları söyledi: “Hemşerilerimizin gönül dünyalarında yer alabilmek adına ev ziyaretlerimizi sürdürüyoruz. Dairecep Mahallemizde ikamet eden Akgül ve Ardıç ailelerimize misafir olduk. Afyonkarahisar’ımızda adım atmadık yer ve talebini dinlemediğimiz hiçbir vatandaşımız kalmayacak şekilde ziyaretlerimizi sürdüreceğiz. Misafirperverlikleri için hemşehrilerime teşekkür ederim.” Haber Merkezi

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM