• DOLAR
  $1.243,59
 • EURO
  $0,3667
 • ALTIN
  $21.441,19
 • BIST
  1,0557
Başkan Uluçay’dan ‘askıda tablet’ kampanyasına destek

Başkan Uluçay’dan ‘askıda tablet’ kampanyasına destek

 

 

AK Parti İl Başkanı Hüseyin Ceylan Uluçay, eğitim gören ama uzaktan eğitim alma imkânı olmayan öğrenciler için Afyonkarahisar Belediyesinin başlatmış olduğu tablet kampanyasına destek verdi.

 

Yeniden yükselişe geçen yeni tip koronavirüs vaka sayıları nedeniyle Milli Eğitim Bakanlığı’nın uzaktan eğitim platformu Eğitim Bilişim Ağının (EBA) daha da önem kazanması ile birlikte AK Parti İl Başkanı Hüseyin Ceylan Uluçay, Afyonkarahisar Belediyesinin başlatmış olduğu ‘askıda tablet’ kampanyasına destek verdi.

 

“Amacımız eğitimlerine katkı sağlamaktır”

 

İhtiyaç sahibi çocukların kesintisiz eğitim alarak gelecekte hedefledikleri mesleğe emin adımlarla ilerleyebilmeleri için yardımseverlere de önemli bir çağrıda bulunan Uluçay, “Biz AK Parti olarak bu kampanyaya sonuna kadar destek veriyoruz. Kampanyanın genişletilmesi için de her çektiğimiz video da bir milletvekilimiz ya da belediye başkanımızı işaret ederek destek vermelerini sağlıyoruz. İş adamlarımızdan, duyarlı vatandaşlarımızdan kampanyaya destek vermelerini talep ediyoruz. Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızın bu süreçte eksiksiz eğitimlerini sürdürebilmeleri açısından duyarlı vatandaşlarımızdan destek bekliyoruz. Amacımız çocuklarımızın bireysel olarak eğitimlerine katkı sağlamak, eğitim süreçlerini eksiksiz tamamlamalarına imkân sunmaktır” dedi.

 

Uluçay çektiği videoda “Afyonkarahisar Belediyemizin ihtiyaç sahibi öğrencilerimiz için başlatmış olduğu tablet kampanyasında ben de varım. Sayın Bakanım siz de var mısınız?” diye sordu

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM