• DOLAR
  $3.230,6200
 • EURO
  $0,7660
 • ALTIN
  $42.299,9900
 • BIST
  1,1415
Başkan Sarı’dan üniversite öğrencilerine yardım

Başkan Sarı’dan üniversite öğrencilerine yardım

 

Afyonkarahisar Kocatepe Üniversitesi Dinar Meslek Yüksek Okulu Müdürü Ender Baykut ve beraberindeki heyet yapılan destekler dolayısıyla Dinar Belediye Başkanı Nihat Sarı’ya ziyaret ederek teşekkür ettiler.

Afyonkarahisar Kocatepe Üniversitesi Dinar Meslek Yüksek Okulu Müdürü Ender Baykut, Okul Müdür Yardımcısı Cemal Hakan Dikmen ve Yüksekokul Sekreteri İsa Çelebi, Ücretsiz öğrenci servisi uygulaması başta olmak üzere okula yapılan destekler dolayısıyla Dinar Belediye Başkanı Nihat Sarı’ya teşekkür etti. Görüşmede; belediye tarafından başlatılan ücretsiz öğrenci servisi sayısının arttırılması talebinde bulundular.

“ÜCRETSİZ ÖĞRENCİ SERVİSİ SAYIMIZ 2’YE ÇIKIYOR”
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Belediye Başkanı Nihat Sarı, konuşmasında; “Belediye olarak başlatmış olduğumuz ücretsiz öğrenci servisinin öğrencilerimiz tarafından yoğun ilgi görmesi bizleri mutlu etti. Okul Yönetiminin talebi üzerine üniversite öğrencilerimizin KYK yurdundan okula gidip gelmesinde mağdur olmaması adına daha önce bir olan servis sayımızı ikiye çıkarıyoruz. Tüm öğrencilerimizin her zaman yanındayız ve belediye olarak imkânlarımız dâhilinde desteklerimizi devam ettireceğiz”dedi.
17 KASIM’DA “ÜNİVERSİTENE HOŞGELDİN” ETKİNLİĞİ DÜZENLEYECEĞIZ
Dinar Belediye Başkanı Nihat Sarı konuşmasının devamında; “17 Kasım Dünya Öğrenciler günü dolayısıyla üniversite öğrencilerimizin aralarındaki arkadaşlık bağlarını güçlendirmesi adına Üniversitemiz ile işbirliği içerisinde düzenlenecek etkinlik ile ilgili Yüksek Okulu Müdürü Ender Baykut ile gerekli görüşmeleri yaptık. Etkinlik ile ilgili detaylı duyuru belediyemiz web sitesi ve sosyal medya hesaplarından duyurulacaktır. Etkinliğimiz kapsamında Yerel sanatçılarımızdan mini konserlerin verileceği, şairlerimizden şiir dinletilerinin yer alacağı ve üniversite öğrencilerimizin de sahne alarak canlı müzik dinletisi gerçekleştireceği güzel bir organizasyonu gerçekleştireceğiz. Bu güzel etkinliğe tüm öğrencilerimiz davetlimizdir” dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM