• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Başkan Çöl’den yoğun hafta sonu mesaisi

Başkan Çöl’den yoğun hafta sonu mesaisi

 

Sandıklı Belediye Başkanı Mustafa Çöl, Cumartesi ve Pazar günü Ankara, Sandıklı ve Afyonkarahisar’da Sandıklı’nın tanıtımı için bir dizi etkinliğe katılarak, yoğun bir hafta sonu mesaisi geçirdi.

Başkan Çöl ilk olarak cumartesi günü, Ankara’da Sandıklılılar Vakfı (SAN-VAK) tarafından vatandaşların buluşma programına katılarak Sandıklı’yı temsil ederek, Ankara Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar ile bir araya geldi.Burada bir konuşma yapan Başkan Çöl, birlik ve beraberliklerinin daim olmasını temenni ederek, programı düzenleyen SAN-VAK Derneği ve Ankara Yenimahalle Başkanı Yaşar’a teşekkürlerini sundu.

BAZI PROGRAMLARA KATILDI

Başkan Çöl’ün pazar günü mesaisinde Türkiye Süs Tavukları ve Bahçe Hayvanları Federasyonu tarafından 6’ıncı Ulusal Kümes Hayvanları Gösterisi’nin Sandıklı’da yapılan programına katılarak, yetkililerden konuyla ilgili bilgiler aldı. Programın sonrasında Türkiye Süs Tavukları ve Bahçe Hayvanları Federasyon Başkanı Ömer Çetin tarafından Başkan Dr. Mustafa Çöl’e kendilerine göstermiş oldukları katkılardan dolayı bir teşekkür plaketi takdim ederek, verdikleri desteklerden dolayı teşekkür etti. Ardından Çöl, Afyonkarahisar’da Akrones Termal Otel’de İnternet Medya Platformu tarafından düzenlenen, yılın enleri ödül törenine katılarak 2022 yılı yılın en başarılı Belediye Başkanlarından birisi olması münasebetiyle ödüle layık görüldü. Başkan Çöl, burada yapmış olduğu açıklamada kendisini ödüle layık gören İnternet Medya Platformu üyelerine teşekkür ederek, Sandıklı adını her platformda başarıyla duyurarak temsil edeceklerini ifade ederek, 2023 yılında yine aynı başarı ivmesini yakalayacaklarına olan inancını yineledi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM