• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Başkan Altuntaş başarılı sporcuları ağırladı

Başkan Altuntaş başarılı sporcuları ağırladı

Çobanlar Belediye Başkanı Ali Altuntaş, Okul Sporları kapsamında kros branşında dereceye giren ve Kulüpler arası masa tenisi il şampiyonasında dereceye giren Çobanlarlı sporcuları makamında ağırladı.

Türkiye’nin dört bir yanında düzenlenen Okul Sporları aktiviteleri Afyonkarahisar’da farklı branşlarda da aktif olarak uygulanmaya devam ediyor. Futbol, basketbol, voleybol gibi branşlar haricinde kros branşında da yarışlar gerçekleştirildi. Yıldızlar kız-erkek ve gençler erkek-kız kros müsabakaları sona ererken, karşılaşmalar sonucunda dereceye giren sporculara düzenlenen ödül töreni ile madalyaları verildi. Çobanlar’dan katılan sporcular da derece elde ederken, Çobanlar Belediye Başkanı Ali Altuntaş başarılı sporcuları ağırladı. Belediye’den yapılan açılamada, “Spora ve sporcuya büyük kıymet verdiğimiz belediye anlayışımızla sağlıklı ve bol aktiviteli bir kent yaşamı için sporu ve sporcularımızı daima destekliyoruz. Belediye Başkanımız Ali Altuntaş, 2022-2023 Okul Sporları Kros müsabakasında Yıldızlar erkeklerde Kale Ortaokulu il 1’incisi ve Yıldızlar kızlarda Kale Ortaokulu il 2’incisi olan öğrencilerimizi Belediyemizde misafir ederek dereceye giren öğrencileri tebrik etti” denildi.

MASA TENİSİNDE DERECEYE GİRDİLER

Kulüpler arası masa tenisi yıldızlar kategorisi il şampiyonasında yarışan ve başarılar elde eden Çobanlarlı sporcuları da ağırlayan Altuntaş, “Kulüpler arası masa tenisi yıldızlar kategorisi il şampiyonasında dereceye giren Çobanlar Belediyesi masa tenisi kız ve erkek takımımızı ve Antrenörleri Eser Küçüktepe’yi belediyemizde misafir etmekten mutluluk duydum. Derece alan gençlerimizi ve Küçüktepe’yi bir kez daha yürekten tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum” şeklinde güzel temennilerini bildirdi. Daha önce de Altuntaş, kulüpler arası masa tenisi yıldızlar kategorisi il şampiyonasında Çobanlar Belediyesi masa tenisi kız takımının il 1’incisi, erkek takımının ise il 3’üncüsü olduğunu açıklamıştı. Haber Merkezi

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM