• DOLAR
  $1.966,69
 • EURO
  $0,4045
 • ALTIN
  $29.745,54
 • BIST
  1,0684
Başkan Algül’den duyarlı davranış

Başkan Algül’den duyarlı davranış

Karacaören Belediye Başkanı Muhterem Algül, öğrencilerin daha sağlıklı ortamlarda eğitim alabilmeleri için kasaba da bulunan tüm okullara ULV cihazı hediye etti. Başkan Algül ayrıca bugün itibarıyla Karacaören’de vaka sayılarının sıfır olduğunu söyledi.

Koronavirüs salgını öncesi ve sonrasında kasaba da aldığı tedbirlerle başarılı bir sınav veren Karacaören Belediye Başkanı Muhterem Algül,  şimdi de öğrencilerin sağlığını düşünerek önemli bir çalışmaya daha imza attı. 2020 – 2021 yılı eğitim ve öğretim yılının başlaması nedeniyle kasaba da bulunan tüm okullara ULV cihazı hediye eden Başkan Algül’ün bu duyarlı davranışı veliler tarafından takdirle karşılandı.

“ÖĞRENCİLERİMİZ SAĞLIKLI BİR ORTAMDA EĞİTİM ALACAK”

Öğrencilerin sağlıklı bir ortamda eğitim alabilmeleri için gerekli tedbirlerin belediye olarak aldıklarını söyleyen Başkan Algül, “Okulların açılması ile birlikte bizde öğrencilerimizin ve öğretmenlerimizin sağlıklı bir ortam eğitim yapabilmeleri için kasaba da bulunan tüm okullarımıza ULV cihazı hediye ettik. Okullarımızda düzenli olarak dezenfekten çalışmalarımız devam etmektedir” dedi.  Belde de bulunan Okul müdürleri ve öğretmenler bu duyarlı davranışından dolayı Başkan Algül’e teşekkür ettiler.

“KASABAMIZDA HEM VAKA HEMDE HASTA SAYISI HİÇ YOK”

Belediye olarak aldığımız tedbirlerin geri dönüşümünü bugün itibarıyla aldıklarını söyleyen Başkan Algül, “Koronavirüs salgını ile ilgili tedbirleri kasabamızda önceden almaya başladık ve bu tedbirlerimiz aynen devam etmektedir. Kasabamızda bugün itibarıyla sıfır vaka vardır. Hem hasta sayımız sıfırdır, hem günlük vaka sayımız sıfırdır hemde karantina da olan vatandaşımız yoktur. Belde halkımızla el ele vererek bu salgının önüne geçtik. Kahvane işletmeleri gönüllük esasına göre işletmelerini bir süre kapatmışlardır. Sanayi esnafımız ise sosyal mesafeye ve temasa dikkat etmişlerdir. Mahalle fırınımızı ise teke düşürerek salgının önüne geçtik. Buradan kasaba halkıma duyarlı davranışından dolayı çok teşekkür ediyorum” dedi.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM