• DOLAR
  $1.982,68
 • EURO
  $0,3818
 • ALTIN
  $24.501,97
 • BIST
  1,0260
‘Basının sorunlarını çözmek için üzerimize düşeni yapıyoruz’

‘Basının sorunlarını çözmek için üzerimize düşeni yapıyoruz’

 

Milletvekili Eroğlu basının taleplerini Bakan Bilgin’e iletti. Eroğlu: Afyonkarahisar’ımızın sesi olan basın mensubu kardeşlerimizin sorunlarının çözümü noktasında üzerimize düşeni yapmaya çalışıyoruz.”

 

 

 

AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Prof. Dr. Veysel Eroğlu, önceki gün basın kuruluşlarını ziyareti sırasında kendisine iletilen bazı talepleri Ankara dönüşü ayağının tozu ile Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Bilgin’i ziyaret ederek teslim etti. Önceki gün, Bakan Bilgin’i ziyaret ederek basın mensuplarının taleplerini ileten Milletvekili Eroğlu,yaptığı açıklamadabnasının taleplerinin karşılanıp karşılanmadığının takipçisi olacağını kaydetti.

BASIN SORUMLU OLMANIN GEREKLİLİĞİNİ YERİNE GETİRİYOR

Eroğlu, şu açıklamada bulundu: “Basın mensupları şehrimizin adeta aynası vazifesini gören birer gönüllü elçileridir. Halkımızın doğru bilgilendirilmesi ve haber alma hakkının gelişiminde büyük katkıya sahip olan gazeteciler, vazifelerini yerine getirirken kamuoyu oluşturarak önemli bir güç merkezi olmaktadırlar. Bizim nazarımızda basın önemli bir kuvvettir. Sorumlu medya olmanın gerekliliğini yapan gazeteci kardeşlerimiz, vatandaşımızın isteklerini, şikâyetlerini ve dileklerini iyi bir şekilde alıp ilgili mekanizmaya aktararak önemli bir görev üstleniyor. Bu önemli mesuliyetleri karışışında, basın mensuplarımız vazifelerini yerine getirirken mesai mefhumu olmaksızın, zor şartlar altında, özveriyle ve meslek onurlarına yaraşır bir şekilde çalışmaktadırlar. Afyonkarahisar’ımızın sesi olan basın mensubu kardeşlerimizin sorunlarının çözümü noktasında üzerimize düşeni yapmaya çalışıyoruz.”

EROĞLU ULUÇAY’LA BASINI ZİYARET ETMİŞTİ

AK Parti Milletvekili Prof. Dr. Veysel Eroğlu, İl Başkanı Hüseyin Ceylan Uluçay ve kalabalık bir partili grubuyla Afyonkarahisar’daki bazı basın kuruluşlarını ziyaret etmişti. Ziyaretlerinde tek tek basın mensuplarının talep ve tekliflerini dinleyen Eroğlu ve AK Parti heyetine, basın birliklerinin sorumluları tarafında oluşturulan ve medya sektörünün içinde bulunduğu sorunları ile çözüm yollarından oluşan dosyalar teslim edilmişti. Haber Merkezi

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM