• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Basın Birliğinden Gün FM ziyaret!

Basın Birliğinden Gün FM ziyaret!

 

 

Afyonkarahisar basın birliği ,FM’in 25. kuruluş yıldönümü nedeniyle Gün FM’i ziyaret ederek Yönetim Kurulu Başkanı Fadime Akar ile görüştü.

 

Yayın hayatına başladığı 20 Mayıs 1995 tarihinden bugüne, geniş kitlelere ulaşarak Afyonkarahisar ve bölgenin sesi olarak önemli bir hizmeti yerine getiren Gün FM’in tüm yönetici ve çalışanlarını 25’inci yayın yılına girmeleri nedeniyle kutlayan Afyonkarahisar Basın Birliği Başkanı Sezer Küçük Kurt ve yönetim kurulu üyeleri Gün FM Yönetim Kurulu Başkanı Fadime Akar’ın şahsında tüm radyo çalışanlarına başarılar diledi.

 

“GÜÇ BİRLİĞİ YAPTIK”

 

Basın camiasının el birliği, akıl birliği ile ve güç birliği ile birleştiğini ifade eden Afyonkarahisar Basın Yayın Derneği Başkanı Sezer Küçükkurt  “Bundan sonraki süreçte hem Afyonkarahisarımız için, hem mesleğimiz için hayırlı çalışmalara imza atacağımıza inanıyorum. ‘Birlikte Rahmet, Ayrılıkta Azap Vardır’ Hadis-i Şerifinden yola çıkarak bu birlikteliği oluşturduk. Sizlerinde bizim çalışmalarımıza imkanlarınız dahilinde destek vereceğinize inanıyoruz. Bu vesile ile  Gün FM’in 25 yılını kutluyoruz. Biz bu ziyareti daha önce yapacaktık ancak pandemi dolayısı bugüne nasip oldu. ” diye konuştu.

 

“BİR İLKİ GERÇEKLEŞTİRDİK”

 

Dernek Yönetim Kurulu Üyesi Hacı Hakkı Özsoy; ” 81 il arasında bir ilki gerçekleştirmenin mutluluğunu yaşadıklarını ifade ederek “Bildiğiniz üzere daha önce iki derneğimiz vardı. İki dernek başkanımızda fedakârlık gösterdi. Neticesinde güzel bir birliktelik ortaya çıktı ve tüm Türkiye’ye örnek oldu. İnşallah Afyonkarahisarımıza basın alanında da derneğimiz aracılığı ile hizmet etmeye devam edeceğiz” diye konuştu.

 

Gün FM Yönetim Kurulu Başkanı Fadime Akar, Basın yayın Derneğinin nazik ziyareti dolayısıyla teşekkür ederek Gün FM’in daha nice yıllaryayın hayatını sürdürmesini hedeflediklerini belirtti.  Ziyaret esnasında Gün FM çalışanları Burcu Yitik ve Metin Çalış ile Gün Fm Genel Yayın Yönetmeni Faruk Bangir ve Basın Yayın Dernek Başkanı Sezer Küçükkurt’un yanı sıra Onursal Başkanı H. Hakkı Özsoy, Mehmet Abdioğulları , Hakan Dilek, Ömer Elçi, İsmail Akar ‘da katıldı.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM