• DOLAR
  $2.931,0100
 • EURO
  $0,9356
 • ALTIN
  $42.748,6700
 • BIST
  1,1721
Bakan Kasapoğlu ve Vali Çiçek’e ‘Fahri Hemşehrilik’ Beratı verilecek

Bakan Kasapoğlu ve Vali Çiçek’e ‘Fahri Hemşehrilik’ Beratı verilecek

Afyonkarahisar Belediye Meclisi kararı ile Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu ile Vali Gökmen Çiçek’e şehrimize yaptıkları yatırım ve hizmetlerden dolayı ‘Fahri Hemşehrilik’ unvanı verilmesine oy birliği ile karar verildi.

Belediye Başkanı Mehmet Zeybek Başkanlığında Ağustos ayı Meclis toplantısı gerçekleşti. Toplantıda gündeme ilişkin maddeler görüşülerek karara bağlandı. Toplantıda görüşülen bazı maddeler ise ilgili komisyonlara meclis üyelerinin oy birliği ile sevk edildi.

“SAYIN VALİMİZİN HABERİ YOKTU”

Gündem maddeleri arasında Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu ile Vali Gökmen Çiçek’e fahri hemşerilik unvanı verilmesi yönündeki gündem maddesi Meclis Üyeleri’nin oy birliği ile kabul edildi. Yapılan oylamanın ardından bir açıklama yapan Başkan Zeybek, “Gençlik ve Spor Bakanımız Mehmet muharrem Kasapoğlu, belki de tarihte olmayan Afyonkarahisar’ımızın merkezi ve tüm ilçeleri ile beldelerine varıncaya kadar çok ciddi bir kaynak aktardı. Bundan dolayı fahri hemşehrilik beratı verelim istedik. Bakanımız sağ olsun ilimize çok ciddi kaynak aktardı ve aktarmaya da devam ediyor. Sağ olsun bizde Sayın Bakanımızı bir hemşehrimiz olarak gördük. Ayrıca Sayın Valimiz Gökmen Çiçek’in de ilimize geldiği günden itibaren yaptığı çalışmalar var. Afyonkarahisar’ımızın tanıtımına büyük katkı sağlıyor. Kendisine fahri hemşehrilik beratı vereceğimizden sayın valimizin haberi yoktu” dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM