• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Bağımsız enerji teknolojimizle milli enerjimizi üretmeye başlıyoruz

Bağımsız enerji teknolojimizle milli enerjimizi üretmeye başlıyoruz

AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili İbrahim Yurdunuseven Fatih Sondaj Gemimizin Karadeniz’de bulduğu 320 milyar metreküp doğalgaz rezervinin bulunduğu müjdeli haber ile konuştu. Yurdunuseven; Hazine ve Maliye Bakanımız Berat Albayrak’a yönelik özellikle sosyal medya üzerinden yapılan haksız eleştirilere, aldığımız haber ile birkez daha cevap niteliğinde olmuştur.”

Ak Parti Afyonkarahisar Milletvekili İbrahim Yurdunuseven; “Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın açıkladığı Karadeniz’de bulunan 320 milyar metreküp doğalgaz rezervi ile güçlü Türkiye yolunda yepyeni bir şahlanış dönemine girmiş bulunuyoruz” dedi.

Yurdunuseven; “Enerjide dışa bağımlı bir ülke olmanın getirdiği cari açık gibi ekonomimizi  kötü yönde etkileyen durumlardan kurtuluşumuz için büyük bir önem arz eden bu rezerv, önümüze çıkacak nice yeni kaynakların habercisi niteliğindedir. Yine geçtiğimiz günlerde Hazine ve Maliye Bakanımız Sayın Berat Albayrak’ın açıklamış olduğu “Avrupa ve Orta Doğu’nun İlk Yerli Entegre Güneş Paneli Fabrikası” da Ülkemizde açıldı. Ülkemizin dışa bağımlılığını bitirecek adımları tek tek atarak, temiz ve bağımsız enerji teknolojimizle milli enerjimizi üretmeye başlıyoruz. Israrla üzerinde durduğumuz bağımsız ve güçlü Türkiye yolunda, yerli ve milli enerjimiz, yerli ve milli ekipmanlarımız konusunda son derece hassas davranıyor, bu konuda gereken ne varsa sonuna kadar yapıyoruz” diye konuştu.

HAKSIZ ELEŞTİRİLERE BİRKEZ DAHA CEVAP NİTELİĞİNDE OLMUŞTUR

Tüm dünyada büyük yankılar uyandıran Karadeniz’de bulunan doğalgaz rezervi  sonrası yapılan eleştirilerede cevap veren Yurdunuseven; “Fatih Sultan Mehmet’in İstanbul’un surlarında açtığı gedikleri kapatmak için XI.Konstantinos çok çabaladı fakat başaramadı. Bugün tüm dünyada kurulmuş sömürge düzeni etrafındaki surlarda Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın açtığı gedikleri kapatmak için çalışıyorlar, başaramayacaklar. Bir süredir Hazine ve Maliye Bakanımız Berat Albayrak’a yönelik özellikle sosyal medya üzerinden yapılan haksız eleştirilere, aldığımız haber ile birkez daha cevap niteliğinde olmuştur. Başta Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere bugüne kadar inanarak ve azmederek çalışan Hazine ve Maliye Bakanımız Berat Albayrak’a ve Enerji Bakanımız Fatih Dönmez’e tüm milletimiz adına teşekkür ediyor, bizlere inanarak hep yanımızda olan Aziz Milletimize şükranlarımı sunuyorum.”dedi  Selçuk

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM