• DOLAR
  $1.097,47
 • EURO
  $0,3322
 • ALTIN
  $20.378,39
 • BIST
  1,0470
Azerin, ‘Çırpınırdın Karadeniz’le duygu fırtınası estirdi

Azerin, ‘Çırpınırdın Karadeniz’le duygu fırtınası estirdi

Büyük Taarruz Uluslararası Kısa Film Festivali açılışı kapsamında düzenlenen konserde sahne alan Türk Dünyasının Güçlü Sesi Azerin, unutulmaz bir konser verdi. Azerin’in içli sesiyle seslendirdiği ‘Çırpınırdın Karadeniz’ türküsü, izleyicilerde duygu fırtınasına neden oldu.

 

 

Azerbaycanlı ünlü sanatçı Azerin, Afyonkarahisar’da konser verdi. Büyük Taarruz Uluslararası Kısa Film Festivali açılışı kapsamında düzenlenen etkinliklerden biri de Azerin konseri oldu. ‘Çırpınırdın Karadeniz’ türküsüyle milyonların tanıdığı ve sevdiği Azerin, Zafer Meydanında Afyonkarahisarlılarla buluştu. Azeri sanatçı Azerin, iki dost ülke Azerbaycan ve Türkiye’nin gönüllere taht kurmuş türküleriyle coşkulu anlar yaşattı. Türkiye ve Azerbaycan’ın birlikteliğine vurgu yapan sanatçı Azerin, yoğun ilgi gördü.  Türk Dünyasının güçlü sesi Azerin Afyonumuzun simgesi olan “KarahisarKalesi”ni de seslendirdi. Yağmura rağmen Zafer Meydanını dolduran Afyonkarahisarlılar Azerin konseri ile unutulmaz anlar yaşadı.

KATILIM YOĞUN OLDU

Konser programına Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, Vali Vekili Mehmet Keklik, Garnizon Komutanı Tuğgeneral Osman Alp, Milletvekili Mehmet Taytak, İl Kültür ve Turizm Müdürü Mehmet Tanır, Zafer Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Veli Oğuz, MHP İl Başkanı Mehmet Kocacan, Ülkü Ocakları Başkanı Oğuz Kağan Diler ve çok sayıda vatandaş katıldı. Konser öncesi düzenlenen programda Afyonkarahisar protokolü de hemşehrilerimize seslendi. Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, Vali Vekili Mehmet Keklik ile MHP Milletvekili Mehmet Taytak, konser alanını dolduran hemşehrilerini selamladı. Şanlı Türk Bayrağımızın dalgalandığı alanda coşkulu konser sonrasında Türk Dünyasının güçlü sesi, Azerbaycan Devlet Sanatçısı Azerin’e Belediye Başkanı Mehmet Zeybek tarafından çiçek takdim edildi. AFYONŞEHİR

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM