• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
ATSO KOBİ akademi eğitimleri takvimi belli oldu

ATSO KOBİ akademi eğitimleri takvimi belli oldu

Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası bünyesinde kurulan ATSO KOBİ Akademisi, bu yıl birbirinden değerli isimlerin katılacağı eğitimler düzenleyecek.

ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser, ATSO KOBİ Akademisi’nin 2023 Yılı Etkinlik Takvimi hakkında açıklama yaparak “2018 yılından bu yana marka hâline getirdiğimiz ATSO KOBİ Akademisi eğitimlerimiz, Cumhuriyetimizin 100’üncü yılı olan 2023’te de tüm hızıyla devam edecek. Üyelerimize yönelik yaptığımız anket çalışmasının ardından belirlediğimiz takvimimiz bu yıl yine dolu dolu. Üyelerimize kurumsallaşma, Yeşil Dönüşüm, diksiyon, markalaşma gibi pek çok alanda bilgilerini güncelleme fırsatı sunacağız. Ayrıca takvim ile ilan ettiğimiz program dışında yine alanında yetkin uzman ve bilim insanlarının vereceği seminerlere imza atacağız. 2022 yılında, eğitimlerin üyelerimizin yanı sıra ilimizdeki kurum ve kuruluşların personelleri ile üniversite öğrencilerine de hitap ettiğini gördük; bu durum son derece mutluluk vericidir. 2023 yılındaki eğitimlere de üyelerimizin, kurum ve kuruluş temsilcilerinin ve üniversite öğrencilerimizin yoğun katılımını bekliyoruz” dedi.

AÇILIŞI DAVUT DOĞAN YAPACAK

ATSO KOBİ Akademisi eğitimlerinin, alanlarında yetkin kişiler tarafından verileceğini vurgulayan Serteser, “Bu yıl yine Afyon Kocatepe Üniversitesi, TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi Sürekli Eğitim Araştırma ve Uygulama Merkezi ile çalışma fırsatı bulduk. Ayrıca Doğtaş, Kelebek Mobilya ve Biotrend gibi tanınan şirketlerin üst kuruluşu Doğanlar Holding’in Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Davut Doğan, ricamızı kırmadı; yoğun programı arasında ATSO KOBİ Akademisi’nin eğitimine de yer verdi. Sayın Doğan’a çok teşekkür ediyoruz. 15 Şubat 2023 tarihinde, Sayın Doğan’ın vereceği, özellikle KOBİ’lerimiz için çok önemli olan Aile Şirketlerinde Kurumsallaşma eğitimiyle başlayacağımız ATSO KOBİ Akademisi 2023 Yılı Etkinlik Takvimimizde ünlü spiker ve eğitmenler Sayın Erdoğan Arıkan ve Sayın Burak Törün, ‘hocaların hocası’ olarak bilinen Sayın Prof. Dr. Sadık Kakaç, Oda-Borsa Camiası’nın yakından tanıdığı Sayın Dr. Cengiz Tavukçuoğlu, ‘Bay Protokol’ olarak tanınan Sayın İhsan Ataöv ile AKÜ ve TOBB ETÜ SEM’in birbirinden kıymetli bilim insanları ve uzmanları Odamızda olacak. Bu vesile ile Afyon Kocatepe Üniversitesi Rektörü Sayın Prof. Dr. Mehmet Karakaş’a, TOBB ETÜ Mütevelli Heyeti Başkanı, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Yönetim Kurulu Başkanımız Sayın M. Rifat Hisarcıklıoğlu’na, eğitim organizasyonuna katkı sağlayan TOBB Afyonkarahisar Oda-Borsa Akademik Danışmanımız Sayın Prof. Dr. Cantürk Kayahan’a ve tüm emeği geçenlere teşekkür ediyor; eğitimlere tüm üyelerimizi davet ediyorum” şeklinde konuştu. Haber Merkezi

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM