• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
‘Aslolan millete hizmet  ve davaya sadakattir!

‘Aslolan millete hizmet ve davaya sadakattir!

AK Parti Afyonkarahisar milletvekili aday adayı Hakan Dilek, sivil toplum kuruluşlarını ziyaretini dün de sürdürdü. Ziyaretlerinde önemli mesajlar veren Dilek, milletvekilinin gerçekten milletin vekili gibi davranmasının önemine vurgu yaptı, “Milletten kopukluk hem partimize hem de milletimizin hizmet beklentisine zarar verebilir. O yüzden ben milletin içinde olup, millete hizmetve davaya sadakatten şaşmayacağım” dedi.

AK Parti Afyonkarahisar milletvekili aday adayı Hakan Dilek, seçim çalışmaları kapsamında sivil toplum kuruluşlarını ziyaret etmeye dün de devam etti. Ziyaret ederek gerek aday adaylığı süreci hakkında, gerekse gerçekleştirdiği diğer çalışmalara ilişkin istişarelerde bulunan Dilek, STK başkanlarıyla Afyonkarahisar ve Türkiye gündemine dair görüş alışverişlerinde bulundu. Milletvekilinin AK Parti’nin temsilcisi olduğunu vurgulayan ve toplumun her katmanıyla yakından ilgilenmesi gerektiğini belirten Dilek, üstenci yaklaşımların ve toplumdan kopuk olmanın ülkeye ve o ile hiçbir değer katamayacağını vurgulayarak, “Milletvekili arada bir görünüp gitmek değil, milletin taleplerini toplamak ve dert dinlemektir. Bu durumun değişmesi gerektiğini düşünüyorum. Kutlu davamızın bayrak taşıyıcısı AK Parti halkıyla daima bir arada olan, oy veren vatandaştan selam vermeyi esirgemeyen milletvekilleriyle kazanacak. Ben, seçimden önce gittiği kapıyı seçimden sonra unutmayanlardan olacağım, bunun sözünü veriyorum” diye konuştu.

HEDEFİM VE PROJELERİM HAZIR

AK Parti’nin 21 yıllık iktidarı süresince öncelik olarak her zaman küçük esnaf ve tüccarın yanında olduğuna vurgu yapan milletvekili aday adayı Dilek, kendisinin seçilmesi halinde bu kesimin bir temsilcisi olacağını, sıkıntı ve isteklerini doğrudan yürütmeye ileteceğini kaydetti. AK Parti milletvekili aday adayı Hakan Dilek, göreve hazır olduğunu, hedefinin ve projelerinin tam olduğunu söyledi, oda başkanlarından kendisine destek vermelerini istedi. Toplumun sesi olan sivil toplum kuruluşlarının yönetimleriyle uyumlu bir çalışma yakalayacağına inandığını belirten Dilek, “Sivil toplum, partimizin önem verdiği yapıdır. Toplumu kucaklamanın yollarından birisidir. Bu nedenlerden dolayı sivil toplum örgütleriyle birlikte çalışmaktan onur duyacağım” şeklinde konuştu. Dilek, konuşmasında, öne çıkardığı konular arasında, toplumun rahatı ve iyiliği için çalışmayı ön plana çıkartarak, “Güzel bir Afyon, güzel bir Türkiye’yi sağlamak için gece gündüz çalışacağımın bilinmesini isterim” ifadesine de vurgu yaptı. Ömer Koçak

DİLEK’İN SİVİL TOPLUM KURULUŞLARI ZİYARETLERİ SÜRÜYOR 4’TE

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM