• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Arabacı: ‘İyi ki İyi’ler  ailesine katılmışım’

Arabacı: ‘İyi ki İyi’ler ailesine katılmışım’

Önceki gün termal bir otelde düzenlediği iftarda partilileri ağırlayan İyi Parti milletvekili aday adayı Dr. M. Enis Arabacı, konuşmasında “İyi ki İYİ’ler ailesine katılmışım. Biz çok büyük bir aileyiz. Ben bu aile ile her türlü mücadeleye girerim. Bu aile ile her mücadele kazanılır” diye konuştu.

 

İYİ Parti milletvekili aday adayı Dr. Mustafa Enis Arabacı’nın termal bir otelde düzenlediği iftarda partileri ağırladı. İYİ Parti İl, merkez ilçe, kadın ve gençlik kolları ile 17 ilçe başkanı ve yöneticileri ile İYİ Parti milletvekili aday adayları, gazeteciler ve STK’lardan oluşan 750 kişi katıldı. Özgeçmişinin okunmasının ardından alkışlar eşliğinde sahneye çıkan İyi Parti milletvekili adayı Arabacı,  birlik beraberlik vurgusu yaptı. Arabacı, “İyi ki İYİ’ler ailesine katılmışım. Burada çok güzel bir tablo var, biz çok büyük bir aileyiz. Ben bu aile ile her türlü mücadeleye girerim. Bu aile ile her mücadele kazanılır” diye konuştu. Türklük ve Atatürk vurgusu yaptığı konuşmasında sözleri sık sık alkışlarla kesilen Arabacı, şunları söyledi:

MİLLETİMİZİ MİLLET YAPAN DEĞERLERİMİZLE ÇOK OYNANIYOR

Maalesef Türkiye artık yönetilemiyor. Maalesef depremde de gördük ki Devlet’in çok güvendiğimiz kurumları yönetilemiyor. Halkımız, gençlerimiz umutsuz, mutsuz, karamsar, geleceği ön göremiyor. Milletimizi millet yapan değerlerimizle çok oynanıyor ve her şey erozyona uğruyor. Ülkemizin yeni bir siyaset anlayışına hakim olması gerekiyor. Artık ülkemizde İYİ partinin değerli kadrolarının görev almasının zamanı geldi. Gelin birlikte tarih yazalım. Bazı zamanlar bazı şeyler dip yapıyor. Biz ülke olarak dip dalgayı gördük. Yeniden ülkenin bir umuda ve ayağa kalkmaya ihtiyacı var. Seçim çalışmalarına katıldıktan sonra, gördüğümüz gerçeklerin tahmin ettiğimizden daha vahim olduğunu gördüm. Gençlerimiz işsiz, çaresiz; onlara umut olacak, geleceğe emin bakacakları bir yönetim anlayışına ihtiyaç var. O ihtiyaca cevap İYİ Parti kadrolarında ve programlarında var.

NİYE İYİ PARTİ’YE KATILDIN SORUSUNU YANITLADI

Genel Başkanımız Meral Akşener’in dediği gibi demirden korkan trene binmez diyerek konuşmasını sürdüren Mustafa Enis Arabacı, şu ifadelere yer verdi: “Bana diyorlar ki niye İYİ Parti’ye katıldın? Ben de onlara diyorum ki, kafamla ve kalbimle en uyumlu parti İYİ Parti onun için buradayım. Biz trene binen cesurlar hareketi olarak bu kutlu yola çıktık ve birlikte çalışarak, mücadele ederek başaracağız.  Biz Türkiye Cumhuriyeti devleti ve kurumları ile hiçbir sorunu olmayanlarız, biz Cumhuriyet’in yozlaşmasını istemeyenleriz, biz vatan millet ve bayrak sevdasıyla yanmış olanlarız, biz Mustafa Kemal Atatürk’ün yolunda olanlarız, Atatürk’ün devlet ve millet şuurunu, gelecek vizyonun en net takipçileriyiz, demokrasi ve millet iradesinin mutlak üstünlüğüne inanıyoruz, egemenliğin kayıtsız şartsız millette olduğuna inanıyoruz.”  Arabacı, seçildiği takdirde, herkese eşit davranacağını da sözlerine ekledi. Alkışlar arasında salondaki yerini alan Arabacı’dan sonra sahneye çıkan İYİ Parti İl Başkanı Muhammet Mısırlıoğlu da partililere seslendi. Kübra Ergün

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM