• DOLAR
  $2.230,0400
 • EURO
  $0,7933
 • ALTIN
  $35.481,2100
 • BIST
  1,1866
Antalya turnuvasına küçük futbolcular damga vurdu

Antalya turnuvasına küçük futbolcular damga vurdu

 

Beşiktaş, Başakşehir, Sakaryaspor, Konyaspor, Gençler birliği ve bir çok kulübün davet edildiği Antalya turnuvasına Afyonkarahisarlı küçük futbolcular damga vurdu.

Afyonkarahisar’dan tek Anadolu Gücü Spor Kulübü’nün yer aldığı turnuvaya toplamda 42  kulüp katıldı.

2007-2011 doğumlu çocukların yer aldığı Antalya turnuvasına Afyonkarahisarlı küçük futbolcular damga vurdu.  Turnuvaya toplamda 42 kulüp katıldı ve Anadolu gücü futbol kulübü olarak sahaya çıkan küçük futbolcular rakiplerine adeta kök söktürdü. Turnuvayı izleyenler Afyonlu çocukların Gelecek vaat ettiğini dile getirdiler. Teknik Direktör Hüseyin Özbek ve Kemal Temür’un Yardımcı Antrenörler Mehmet Ünal Nuri Yaşayacak’ın eğittiği çocuklar turnuva  programında hiçbir zaman pes etmedi.

KULÜPLERİN  ALT YAPISINA ÖĞRENCİ YETİŞTİRMEK İSTİYORUZ

Teknik Direktör Hüseyin Özbek ve Kemal Temür;  Afyondan genç yaştaki çocuklarımızı spora yönlendireceğiz.  Biz Anadolu gücü olarak bir okuldan çok daha fazlası olduğumuzu düşünüyorum. Lisanslı olarak çocuklarımıza gelecek sunmak istiyoruz. Anadolu gücü olarak bu turnuvalara katılmak için yoğun çaba harcadık. Turnuvada çocuklarımız hem maç tecrübesi kazandı hem de şu pandemi günlerinde sosyallaşme imkanı sağladılar.Çocuk ve gençlerin iyi insan, iyi vatandaş, iyi sporcu, sağlıklı ve eğitimli bireyler olarak yetişmesi sürecinde sportif anlamda eğitimlerine destek olacak faaliyetler yürütüyoruz. Çocuklarımız futbol ile yakından ilgileniyor hepsi çok güzel bir gelecek vadediyor. Afyon Afjet Spor başta olmak üzere ve diğer kulüplerin  alt yapısına öğrenci yetiştirmek istiyoruz.”

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM