• DOLAR
  7,8367
 • EURO
  9,4450
 • ALTIN
  457,31
 • BIST
  1.325
Amacımız; “Motosiklet bilincini ve kültürünü geliştirmek”

Amacımız; “Motosiklet bilincini ve kültürünü geliştirmek”

Motosiklet sevdalıları Zafer Motosiklet Gençlik ve Spor Kulübü Derneği olarak bir araya geldi. Dernek, birlikte güvenli motosiklet kullanmanın keyfini çıkarırken, üyelerin ve toplumun motosiklet bilincini arttıracak her türlü faaliyetin içinde oluyor.

Ülkemiz motosiklet kültürünü çağdaş seviyeye taşımak için koyduğumuz hedeflere ulaşmak adına, proje ve fikirler üretip hayata geçirmeye devam ediyor.

Önce kendi iç bünyemizde ve sonrasında destekçilerimiz ve hayranlarımız vasıtasıyla güvenli motosiklet sürüş donanımları eksiksiz olarak eğitimli, bilinçli sürüş yapabilmenin hazzını tüm motosiklet sürücülerine benimsetebilmek adına çalışmalar yapmak ve bu süreç sonunda tüm toplumsal olaylara motosikletçi perspektifinden bakarak yorumlamak ve tepki vererek motosiklet camiasının gözü, dili, kulağı olmak amacı ile kurulduğunu belirterek sözlerine başlayan Zafer Motosiklet Gençlik ve Spor Kulübü Derneği Üyesi, Serhat İbrahim Bahadır; “ 30 Ağustos 2020 tarihinde kurulan Zafer Motosiklet Gençlik ve Spor kulübü Derneği olarak güvenli sürüş eğitimi organizasyonumuzu Afyonkarahisar motor sporları merkezinde gerçekleştirdik. Saat 10.00 ile 18.00 arası gerçekleşen organizasyonumuza 30 kişi aşkın dernek üyemiz katıldı. Kulübümüzün başkanlığını Afyonkarahisar’ın renkli simalarından motosiklet tutkunu, gezgin, Afyonkarahisar’ı ulusal ve uluslararası platformlarda temsil eden Şule Bendler yapmakta. Kulübümüzün öncelikli hedefleri arasında Afyonkarahisar’da motosiklet bilincini ve kültürünü geliştirmek yer almaktadır. Bu doğrultuda ilerleyen günlerde de eğitimlerimize devam ederek motosiklet konusunda farkındalık yaratmak istiyoruz. Bu doğrultuda 29 Ekim 2020 tarihinde de dernek üyelerimizin ve motosiklet severlerle bir araya gelerek cumhuriyet korteji yapmayı planlıyoruz” dedi.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM