• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
‘Amacımız kaynaşmayı sağlamak’

‘Amacımız kaynaşmayı sağlamak’

 

Dinar’da başlayacak olan Voleybol Turnuvası ile ilgili olarak Belediye Başkanı Nihat Sarı, “Geleneksel 30 Ağustos Kurumlar arası Voleybol Turnuvamıza başvurular başlıyor. İlçemizde görev yapan ve turnuvaya katılan bütün kurum çalışanlarımıza şimdiden başarılar diliyorum” dedi.

Dinar Belediye Başkanı Nihat Sarı’nın talimatlarıyla, Belediye ve Dinar Belediye Spor Kulübü işbirliği ile geçen yıl birincisi düzenlenen Kurumlar Arası Voleybol Turnuvasının bu yıl 2.si düzenleniyor. Kurumlar Arası Voleybol Turnuvası ile kurumlar arası kaynaşma ve sağlıklı nesillerin yetişmesi hedefleniyor.

BAŞVURULAR 27 HAZİRAN-1 TEMMUZ ARASINDA

Dinar Belediyesi’nden başvuru şartlarıyla ilgili yapılan duyuruda, “27 Haziran -1 Temmuz tarihleri arasında alınacak olan başvurular kimlik fotokopisi ve onaylı kurum çalışma belgesi ile Dinar Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler birimine (Belediye Hizmet Binası 2. Kat) yapılacaktır. 1 Temmuz Cuma günü başvuruların tamamlanmasının ardından 4 Temmuz Pazartesi günü saat 15:00’de Belediye Meclisi toplantı salonunda kura çekimi gerçekleştirilecektir” ifadeleri kullanıldı.

‘AKTİVİTELERİN İLÇEMİZDE DAHA FAZLA YER ALMASI GEREK’

Turnuva ile ilgili bir konuşma yapan Dinar Belediye Başkanı Nihat Sarı, “Dinar Belediyesi olarak 30 Ağustos Zafer Bayramı etkinliklerimiz kapsamında bu yıl 2.sini düzenleyecek olduğumuz Kurumlar Arası Voleybol turnuvasına tüm kurumlarımızı katılmaya davet ediyorum. Amacımız hem kurumlar arası kaynaşmayı, koordinasyonu sağlamak hem de bu tür sosyal ve sportif aktivitelerin ilçemizde daha fazla yer almasına vesile olmaktır. İlçemizde görev yapan ve turnuvaya katılan bütün kurum çalışanlarımıza şimdiden başarılar diliyorum” dedi. Haber Merkezi

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM