• DOLAR
  $1.207,52
 • EURO
  $0,3904
 • ALTIN
  $16.360,33
 • BIST
  1,0334
Albikere.com mobil uygulaması hizmete girdi

Albikere.com mobil uygulaması hizmete girdi

Afyonkarahisar’ın markası albikere.com her geçen gün daha da büyümeye devam ediyor. Her alışverişte bir öğrenciye burs imkânı sağlayan, üreten kadınları destekleyen albikere.com, şimdi de mobil uygulama ile hizmet vermeye başladı. Her yönden kazandıran alışveriş sitesi albikere.com’da ücretsiz olarak bireysel ve kurumsal mağaza açmak ve ücretsiz ürün yüklemek mümkün. Vali Yardımcısı Ömer Tekeş koordinesinde Afyon Eğitim Vakfı Genel Sekreteri Murat Diker’in destekleriyle faaliyetlerini sürdüren siteye ilgi her geçen gün artıyor.

30 BİNE YAKIN ÜRÜN ÇEŞİTLİLİĞİ SUNULUYOR

Kadın üreticileri ve kadın kooperatiflerini destekleyen albikere.com, ürünlerini kolayca satabilmelerine de imkân sağlıyor. Komisyon oranları düşük olan albikere.com bu gelirlerin tamamını ihtiyaç sahibi öğrencilere burs desteği olarak veriyor. 25 Mayıs 2021 tarihinde Afyon Eğitim Vakfı bünyesinde faaliyete geçen albikere.com’da 900’e yakın mağaza mevcut. Bunların yüzde 10’nu kadın kooperatifleri. 8 aylık sürede yaklaşık 1,5 milyon liralık ciro elde eden albikere.com’un bu gelirinden üreticiler paylarını aldıktan sonra yüzde 10’u Afyon Eğitim Vakfına aktarılıyor  Şuana kadar 2 milyona yakın görüntülenmenin olduğu albikere.com’da coğrafi işaretli, yöresel ve organik ürünler için güvenle alışveriş yapabiliyor. 30 bine yakın ürün çeşitliliğinin olduğu siteye şimdi de yeni geliştirilen mobil uygulama ile ulaşılabilecek. Tüketiciler artık daha hızlı ve daha kolay şekilde alışveriş yapabilecek.

BİR YIL OLMADAN HIZLA BÜYÜDÜK

Proje aşamasından bugüne dek albikere.com’un büyümesi ve daha da çok ilgi görmesi için elinden geleni yapan Vali Gökmen Çiçek, sitedeki gidişatı da bizzat takip ediyor. Konuya ilişkin düşüncelerini dile getiren Vali Gökmen Çiçek: “Çok inanmıştık ve bir yıl olmadan da hızla büyüdük. Ve şimdi de Mobil uygulamamız devrede. Şehrimizin dünyaya ve Türkiye’ye açılan e-ticaret markası albikere.com mobil uygulamayla İos ve Android uyumlu olarak hizmet verecek. Her şey kadınlarımız ve öğrencilerimiz için” ifadelerini kullandı.

‘HAYDİ HEPİMİZ TELEFONLARIMIZA İNDİRELİM’

Sosyal medyada albikere.com için çok sayıda paylaşımda bulunuldu. Vali Gökmen Çiçek ayrıca sosyal medya hesabından “Haydi hepimiz telefonlarımıza indirelim” notuyla paylaşımda bulundu. Vali Yardımcısı Mehmet Keklik ise “Valiliğimizin öncülüğünde Afyon Eğitim Vakfı bünyesinde kurulan, gelirlerinin tamamı öğrencilerimize burs olarak verilen ve 7 ay gibi kısa bir süre büyük bir emekle hızla gelişen http://albikere.com alışveriş sitesi mobil uygulaması ile şimdi çok daha hızlı” notuyla paylaşımda bulundu.

Vali Yardımcısı Vekili ve Kızılören Kaymakamı Ömer Tekeş ise sosyal medyasından “albikere.com sitemiz yeni mobil uygulama ile hizmet vermeye başladı. Afyonkarahisar’dan Türkiye ve dünyaya satış yapan, alışverişlerle kadın Kooperatiflerini ve öğrencileri destekleyen sitemizin Albikere Mobil Uygulaması da İos ve Android uyumlu olarak hizmete başladı” diyerek paylaşımda bulundu.

Afyonkarahisar Cumhuriyet Savcısı Mehmet Özbey ise “Kadınlarımızı destekleyen ve gelirlerinden öğrencilerimize burs sağlanan harika bir girişim, tüm halkımıza da faydası ile örnek olacak bir uygulama” notunu düştü.

Afyonkarahisar İl Müftülüğü resmi sosyal medya hesabından “Sayın Valimiz Gökmen Çiçek’in himayelerinde şehrimizden tüm Türkiye’ye ve Dünyaya açılan e-ticaret markası albikere.com artık android ve iOS uyumlu olarak hizmetinizde.. İyi ve güzel olan her şey katkı ve desteklerinizle büyüyecek” notuyla paylaşımda bulundu.

Afyonkarahisar İl Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Müdürü Erkan Tanyeri ise Mustafa Kemal Atatürk’ün bir sözüyle albikere.com e-ticaret sitesini paylaştı. Tanyeri, “Zafer ‘zafer benimdir’ diyebilenin, muvaffakiyet ‘muvaffak olacağım’ diye başlayanın ve ‘muvaffak oldum’ diyebilenindir. Mustafa Kemal Atatürk” dedi.

Afyonkarahisar Gençlik ve Spor İl Müdürü Feyzullah Dereci ise “Satın alınan her ürün , eğitim öğretim gören öğrencilere burs olarak dönecektir. Şehrimizin dünyaya ve Türkiye’ye açılan e-ticaret markası albikere.com” notunu düştü.

Sandıklı Belediye Başkanı Mustafa Çöl ise resmi sosyal medya hesabından “Bu harika haber. Emeği geçen başta Sayın Valimiz Gökmen Çiçek ve ekibine sonsuz teşekkürler” ifadelerini kullandı.

İhsaniye Kaymakamı sosyal medya hesabından “Alışveriş ile sosyal yardımlaşmayı bir arada yapma imkanı sağlayan şehrimizin marka projelerinden albikere.com şimdi mobil uygulamasıyla Ios ve android marketlerde” notuyla paylaşımda bulundu.

Bolvadin Kaymakamı Taner Bolat ise “albikere.com Valiliğimiz tarafından kurulan online bir alışveriş sitesi. Afyon lezzetleri başta olmak üzere gurme lezzetler, muhteşem doğal ürünler satılıyor ve en harikası her alışveriş öğrencilere burs olarak geri dönüyor” ifadelerini kullanarak paylaşımda bulundu.

Bayat Kaymakamlığı resmi sosyal medya hesabından “Valimiz Sayın Gökmen Çiçek himayesinde Afyon’umuzdan doğan ve tüm Dünya’ya hizmet veren, Kadın Kooperatiflerini ve öğrencileri destekleyen Albikere.com sitemizin Albikere Mobil Uygulaması da İos ve Android uyumlu olarak hizmete başladı” notuyla paylaşımda bulundu.

A Haber muhabiri Ata Gündüz Kurşun ise “Türkiye’nin yeni e-ticaret markası albikere.com büyüyor ve gelişiyor. Hiçbir yerde bulamayacağınız birbirinden farklı ürünler burada var. Ve alışverişin yüzde 10’u da öğrencilere burs oluyor” ifadeleri ile paylaşımda bulundu. Yurdanur Mergen

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM