• DOLAR
  $1.207,52
 • EURO
  $0,3904
 • ALTIN
  $16.360,33
 • BIST
  1,0334
‘AK Partimilletehizmetyolundaomuzomuzaolmaktır’

‘AK Partimilletehizmetyolundaomuzomuzaolmaktır’

Afyonkarahisar AK PartiMilletvekili İbrahim Yurdunuseven, “Her birköşesiayrıcennetülkemizin her köşesindearalıksızolarakçalışan AK PartihizmetlerineAfyonkarahisar’ımızda da devamediyoruz.Uzunzamandırhizmettenmahrumbırakılanmilletimizehizmetgetirmeninyanısırabugünaralıksızolarakyenihizmetüretiyor, her yenigüneyenibirhizmetleuyanıyoruz.Yinebudoğrultudauzunsüredirçabaladığımız Dinar/Dombayovası-Bayat/AsarcıkGöletiKapalıSulamaprojelerinin 2022 yatırımprogramınaalınmasıbizleri son derecemutluetti. BirkezdahabaştaCumhurbaşkanımızSayınRecepTayyipErdoğan’a, TarımveOrmanBakanımızBekirPakdemirli’ye, BakanYardımcımızAkifÖzkaldı’ya, ValimizGökmenÇiçek’e, milletvekillerimizeveemeğiolanherkeseteşekkürediyorum” dedi.

ÇOK DAHA BÜYÜK HEDEFLERE YÜRÜYECEĞIZ

Milletvekili İbrahim Yurdunuseven, “AK Partidününüunutmayan, bugününübilenveyarınaumutlayürüyenlerinpartisidir.AK Partimilletehizmetyolundaomuzomuzaolmaktır.Afyonkarahisar’ımızdakurulanbuhizmetdavasına ilk gündenberiomuzverenleriiseunutmamakonlarınfikirvegörüşlerinedaima kulak vermektebizlerinvazifesidir.AK PartiAfyonkarahisar İl Başkanlığımızındüzenlediğivefabuluşmasında AK Partikurucularımızlabirarayageldik.Hedeflerimizden, rotamızdanşaşmamakadınakurulduğugününumutlarınısaklamakveonlarlamuhabbetlebiraradaolmakbizimiçinayrımutluluk. 19Yıldaomuzomuzabaşardıklarımıziseaşikârdır. Milletimizinteveccühleriyleönümüzdekiyıllardaiseçokdahabüyükhedeflereyürüyeceğiz.Birlikveberaberliğimizdaimolsun” ifadelerinikullandı.

EMINE ERDOĞAN’A TEŞEKKÜR ETTI

MilletvekiliYurdunuseven, “AK Parti’ninferdiolangenci, yaşlısı, kadınıveçocuğuherkesbirlik, beraberlikiçindeçalışmayaveüretmeyedevamediyor. CumhurbaşkanımızSayınRecepTayyipErdoğan’ıneşiSayınEmineErdoğan’ınhimayelerinde AK PartiGenelMerkezKadınKollarıBaşkanlığımızındüzenlediğiNerdeKalmıştıkeğitimseferberliğiprojesikapsamındaAfyonkarahisar’ımızdadüzenlenenbilgilendirmetoplantısınakatıldık. Bu ülkenin her varoluşmücadelesinde en önsaftayeralankadınlarımızınhikayelerininyarımkalmamasıve her vatandaşımızgibiülkemizinyarınlarındaizlerininbulunmasıiçingayretlerimizisürdüreceğiz. BöylebirprojeyihayatageçirenbaştaSayınEmineErdoğanHanımefendi’yeKadınKollarıBaşkanlığımızaveemeğiolanherkeseteşekkürediyorum” dedi.AFYONŞEHIR

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM