• DOLAR
  $1.050,51
 • EURO
  $0,3271
 • ALTIN
  $19.659,68
 • BIST
  1,0478
AK Parti’liler sanayi esnaflarıyla görüştü

AK Parti’liler sanayi esnaflarıyla görüştü

AK Parti heyeti, Küçük Sanayi Sitesi esnaflarını ziyaret turuna çıktı. Ak Parti’liler esnaflarla sohbet edip, vatandaşlarla da görüş alışverişinde bulunuldu.  Taleplerini ileten esnafların istekleri ilgili bakanlıklara iletilmek üzere not alınırken, esnaflar hükümetin bazı yasa ve uygulamalarından memnun kaldıklarını belirterek, teşekkür ettiler.

 

 

AK Parti heyeti bugün Afyonkarahisar 1. Küçük Sanayi Sitesi esnaflarını ziyaret etti. Kapı kapı bütün işlerini ziyaret eden heyet hem esnafları dinledi hem de vatandaşları. Ziyarete AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanı Hüseyin Ceylan Uluçay, AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Ali Özkaya, Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, il yönetimi ve merkez ilçe yönetim kurulu üyeleri katıldı.

ULUÇAY: ESNAFLARIN YANINDAYIZ

Afyonkarahisar 1 Küçük Sanayi Sitesi esnaflarıyla sohbet eden, onların sıkıntılarını dinleyen Başkan Uluçay, ziyaretle ilgili şunları söyledi: “Bugün çözülebilecek olan varsa ilgili kurum ve kuruluşlarla görüşüyoruz. Bu görüşmelerimiz sadece bir ziyaret değil, hazırlamış olduğumuz ve Genel Merkeze göndermiş olduğumuz raporlarda sorunlarına yer verdiğimiz görüşmelerdir. Biz bu talepleri ya da sorunları Sayın Cumhurbaşkanımıza ve bakanlarımıza iletiyor, çözümü konusunda ki süreci takip ediyoruz. Biz her zaman esnaflarımızın yanındayız.”

ZEYBEK: SORUNLARI ÇÖZÜYORUZ

Belediye Başkanı Zeybek de ziyaretin ardından şu açıklamayı yaptı: “Bugün Birinci Küçük Sanayi Sitesi esnaflarımız ile bir araya geldik. Sanayi esnafımızla seçim öncesi olduğu gibi seçim sonrası da istişarelerde bulunuyor ve sorunları hep birlikte çözmeye devam ediyoruz. Esnaflarımız ekonomimizin kılcal damarlarıdır. Her biri istihdamları, ekonomik dönüşümü ile ilimize büyük ölçüde destek sağlıyorlar.”

ÖZKAYA: ESNAFIN DERDİ BİZİM DERDİMİZDİR

Sanayi Sitesi ziyaretinin ardından yaptığı açıklamada, “Esnafımız AK Parti’ye güveniyor” ifadesini kullanan Milletvekili Ali Özkaya da şunları kaydetti: “Sanayi sitesindeki esnafımızın derdi her zaman bizim derdimizdir. Yaptığınız iş ile üretim yaparak, çalışarak ülkemize şehrimize önemli seviyede bir katkı sunuyorsunuz.  Esnaflarımızın zenginliği, üretimi, kalkınması bu ülkeye, bu şehre katkı sunuyor. Dolayısıyla esnaflarımızın işini kendi işimiz, zenginliğini de kendi zenginliğimiz olarak görüyoruz. Burada Çıraklık eğitiminin mesleki eğitime dönüşmesi ve bunların diploma alması, çıraklara maaş uygulaması ile birlikte çırak çalıştırma konusunun büyük ölçüde çözüldüğünü gördük. Esnaflarımız dünya genelinde yaşanan akaryakıt fiyatlarının artışından rahatsız ancak bunu da çözecek partinin AK Parti olduğunu görüyor.”

 

KARADENİZ: ESNAFIMIZ ÇOK ÖNEMLİ

Madeni Sanatkarlar Oda Başkanı Mustafa Yılmazarslan’ın da katıldığı ziyaretlerle ilgili bir değerlendirmede bulunan Merkez İlçe Başkanı Ziya Coşkun Karadeniz de şu görüşleri dile getirdi: “Biz her sabah güne Bismillah deyip başlıyor ve ilk işimiz mahallemizin bakkalı, kasabı, berberiyle selamlaşmak oluyor, güne öyle başlıyoruz. Bizler esnaflarımızı şu ya da bu esnafı diye sınırlandırmıyoruz. Sanayi esnafı da bizim esnafımız, mahalle bakkalı da bizim esnafımız. Tüm esnafımız bizim için çok önemli.”AFYONŞEHİR

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM