• DOLAR
  $1.709,87
 • EURO
  $0,3733
 • ALTIN
  $23.303,59
 • BIST
  1,0183
AK PARTİ HEYETİ İLÇELERE ÇIKARMA YAPTI

AK PARTİ HEYETİ İLÇELERE ÇIKARMA YAPTI

AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanı Hüseyin Ceylan Uluçay, beraberinde AK Parti milletvekili İbrahim Yurdunuseven ve koordinatörler ile birlikte ilçelere çıkarma yaptı. Başkan Uluçay Çay, Sultandağı ve Bolvadin ilçelerini ziyaret ederek esnafları, belediyeleri ve teşkilatları ziyaret etti.

ÇAY’DA PAZARCI ESNAFINI DİNLEDİLER

 

AK Parti ilçelere çıkarma yaptı. İl Başkanı Hüseyin Ceylan Uluçay, milletvekili İbrahim Yurdunuseven ve beraberindeki ilçe koordinatörleri ile birlikte ilk olarak Çay ilçesini ziyaret etti. Burada ilçe başkanı Kadir Çetin ve yönetimini ziyaret eden heyet, ardından esnaf gezisine çıktı. Esnafları kira ve hibe konusunda bilgilendiren heyet daha sonra da Çay Belediye Başkanı Hüseyin Atlı’yı ziyaret ederek yatırım ve çalışmaları hakkında bilgi aldı. Heyetin çay ilçesindeki son durağı ise inşaatının yüzde 95’i tamamlanan Çay barajı oldu.

 

BOLVADİN İLÇESİNİ ZİYARET ETTİLER

 

Heyet buradan da Sultandağı ilçesini ziyaret etti. Uluçay, Yurdunuseven ve beraberindeki heyet Sultandağı ilçesindeki ziyaretinin ardından Bolvadin’e geçti. Bolvadin ilçe başkanı Hasan Topçu ve yönetimini ziyaret etti. Burada görüş alışverişinde bulunan heyet daha sonra Bolvadin Belediye Başkanı Fatih Kayacan’ı ziyaret ederek yatırımlar ve hazırlanan projeler hakkında bilgi aldı.

 

“ESNAFLARIMIZA DESTEKLER KONUSUNDA BİLGİ VERİYORUZ”

 

Ziyaretlere ilişkin bir açıklama yapan milletvekili İbrahim Yurdunuseven “Sadece ilimiz merkezinde değil, ilçelerimizde de ciddi yatırımlarımız var. Bu süreçte ilçelerimizi ziyaret ederek teşkilatlarımızla bir araya geliyoruz. Belediye başkanlarımız ile görüşüyoruz. Esnaflarımızı ziyaret ederek desteklerden yararlanmaları konusunda bilgi veriyoruz. Buralarda yapılan yatırımları, yatırımların son durumunu öğreniyor, ihtiyaç olunan noktada kendilerine destek veriyoruz” dedi.

“ESNAFLARIMIZ DESTEKLEMELERDEN MEMNUN”

 

Başkan Hüseyin Ceylan Uluçay ise konuşmasında, “Pandemi dolayısıyla kontrollü bir sosyal hayat yaşamak durumundayız. Kurallara hepimiz uymak zorundayız. Aksi taktirde ölüme sonuçlanabilecek bir hastalığa yakalanabiliriz. Bir süre kapalı olan pazarlarımızı açtık, esnaflarımızı dinledik. Bir çok halinden memnun bir şekilde çalışmalarını sürdürüyor. Sonuçta hayatın devam ettiği bir gerçek var. bununla birlikte hükümetimizin esnaflarımıza verdiği destekleri anlatıyor, kendilerine başvuru konusunda destek oluyoruz. Esnaflarımız desteklerden memnun” ifadelerine yer verdi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM