• DOLAR
  $2.423,2000
 • EURO
  $0,7536
 • ALTIN
  $40.705,6900
 • BIST
  1,1869
Ailelere şefkat eli uzatıyorlar

Ailelere şefkat eli uzatıyorlar

 

Afyonkarahisar Güçlü Kadınlar Derneği Başkanı Canser Kuzu ve ekibi, mağdur ve ihtiyaç sahibi ailelere şefkat ellerini uzatmaya devam ediyorlar.

İlimiz merkez ve ilçelerinde yardım faaliyetlerini aralıksız olarak sürdüren Güçlü Kadınlar Derneği Başkanı Canser Kuzu ve Dernek yönetim kurulu üyeleri, İlimiz merkez mahallelerini gezip, mahalle muhtarlarıyla yapılan istişareler sonrasında mahallelerdeki ihtiyaç sahibi ailelerin tespitine devam ediyor.

NAKDİ YARDIMLARI ARALARINDA TOPLAYIP YERLERİNE ULAŞTIRIYOR

Dernek yönetimi, ailelerin ayni ve maddi sıkıntılarına çare olmaya çalışıyorlar. Pandemi günlerinde de sosyal mesafe ve maske kurallarına uyarak bu güne kadar gidilmedik mahalle bırakmayan Güçlü Kadınlar Derneği üyeleri, özellikle kadınlarla birebir görüşüp, sorun, talep ve önerilerini dinliyorlar. İlimizin tüm mahallelerini ziyaret eden ve Muhtarlar öncülüğünde yardıma muhtaç ve zor durumda olan ailelerin kadınlarını ziyaret eden Başkan Kuzu, özellikle kadınların talep, sorun ve önerilerini dinliyor. Kadınların ailenin ve toplumun temel taşı olduğu prensibi ile yollara çıkan Dernek Yönetimi, bu güne kadar sayısız aileye ayni ve nakdi yardımda bulundu. Kendi imkanları ile sağladıkları yardımlarını bizzat ulaştıran Kuzu ve yönetimi, kendilerinden talep edilen ayni ve nakdi yardımları da aralarında toplayıp yerlerine ulaştırıyor.

ÇOCUKLAR SEVİNDİ

Özellikle ailelere 2021 Aile yılının özelliklerini anlatan Kuzu, kız çocuklarıyla da yakından ilgilenip, eğitim durumları hakkında bilgiler alıyor. Herkesin birbirine yardımcı olması gerektiğini ve birlik, beraberliğe en çok ihtiyacın duyulduğu bir dönemden geçtiğimizi belirten Başkan Kuzu, Güçlü Kadınlar Derneği olarak yaptıkları faaliyetlerin örnek alınmasından da son derece mutlu olduklarını söyledi. Kuzu geçtiğimiz günde Burmalı mahallesinde aileleri ziyaret ederek bu defa çocukları sevindirdi. Kuzu, çocuklara kendi imkânlarıyla temin ettikleri, bot, mont, kazak, bere gibi kışlık giyecekler hediye etti.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM