• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Afyonkarahisarlılara Zafer Partisi’nden imza çağrısı

Afyonkarahisarlılara Zafer Partisi’nden imza çağrısı

Zafer Partisi Afyonkarahisar teşkilatı, bünyesinde seçimlere girecekleri Ata İttifakı’nın Cumhurbaşkanı adayı olan Sinan Oğan’ın adaylığının kesinleşmesi için gereken 100 bin imzanın toplanabilmesi adına İl Seçim Kurulu’na gitti.

Seçim Kurulu’na giden Zafer Partisi Afyonkarahisar milletvekili aday adayı Mevlüt Tekdemir, İl Başkanı Ahmet Öztürk ve teşkilat mensupları, Sinan Oğan’ın adaylığı için imza verdiklerini açıkladılar. Sonrasında bir açıklama yapan İl Başkanı Öztürk Afyonkarahisarlılara çağrıda bulunarak şu ifadelere yer verdi: “Dr. Sinan Oğan’ın Cumhurbaşkanı olabilmesi için Atatürk çizgisinde Türk milliyetçileri olarak ilk adımımızı imza vererek attık. Neden Dr. Sinan Oğan diyoruz? Çünkü HÜDA-PAR ve HDP arasına sıkıştırılmaya, Atatürk çizgisinde Türk milliyetçileri olarak razı olamazdık. Sinan Ateş’in acısı yüreğimizde hala tazeyken, deprem felaketinde kaybettiğimiz vatandaşlarımızın acısı hala tazeyken, sel felaketinde kaybettiğimiz vatandaşlarımızın acısı tazeyken iktidarın yanlış yaptığı ve yapmadıklarıyla düzensizliği, liyakatsizliği , iş bilmezliği Türk halkı tüm çıplaklığıyla bir kez daha görmüş oldu.”

‘HESAP SORACAK BİRİ VARSA O DR. SİNAN OĞAN’DIR’

“Sinan Ateş’in azmettiricileri ve katillerinden hesap soracak biri varsa o Dr. Sinan Oğan ve Zafer Partisi’dir. Deprem ve sel felaketinde ihmali olan siyasi, bürokrat, müteahhit her kim varsa bu kişi ve yapılardan hesap soracak biri varsa o Dr. Sinan Oğan ve Zafer Partisi’dir. Kendi yandaşlarını mülakatlardan geçirerek devletimizin kadrolarına sokanlardan hesap soracak biri varsa o Dr. Sinan Oğan ve Zafer Partisi’dir. Yandaş firmalar üzerinden yapılan ihalelerle Devletimizin yani Milletimizin parasını peşkeş çekenlerden hesap soracak biri varsa o Dr. Sinan Oğan ve Zafer Partisi’dir. Kısacası korkusuzca ve yılmadan Devletimizi içten içe kemiren bu düzeni bertaraf edecek , bunu yaparken terör örgütleri ve yandaşlarının elini sıkmayacak, vatanımızı bölmek isteyenlerle aynı masaya oturmayacak bir cumhurbaşkanı istiyorsanız o Dr. Sinan Oğan’dır.”

‘HEMŞEHRİLERİMİZE ÇAĞRIDA BULUNUYORUM’

“Buradan tekrar Afyonkarahisar’lı hemşehrilerimize çağrıda bulunuyorum. Yaşadığınız il merkezi veya ilçe YSK birimlerine 6 gün boyunca kimliklerinizle beraber gidip imza vererek Türk Milliyetçilerinin Vatan sevgisini göstermelerini rica ediyorum. İmza süreci 6 gün boyunca saat 08:00-20:00 arasında imza verebileceklerini hatırlatırım. Türk Devletini Türk Milletine geri vermek için yılmadan çalışacağız. Şimdiden destek veren hemşehrilerimize teşekkür ederim.” Haber Merkezi

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM