• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Afyonkarahisar’da ‘Yılın  Enleri’ ödüllerini aldı

Afyonkarahisar’da ‘Yılın Enleri’ ödüllerini aldı

Afyonkarahisar’da bağımsız gazetecilerin oluşturduğu İnternet Medya Platformu, 2022 yılının Enleri’ni seçti. Akrones Otel’de kalabalık bir katılımla gerçekleştirilen ödül törenine ilgi büyük oldu.

 

Afyonkarahisar’da faaliyet gösteren bağımsız gazeteciler Sait Karaduman, Saadettin Ulusoy, Ahmet Uçmak ve Hüseyin Güner’in oluşturduğu İnternet Medya Platformu tarafından kentte görev yapan, kente güzel hizmetler sağlayan 37 kişiye ‘Görevinde Yılın Enleri’ ödülü verildi. Bir çok televizyon kanalından da canlı yayınlanan ödül töreninde ödüllerini alanlar arasında zaman zaman duygusal anlar yaşandı.  Sunuculuğunu Gazeteci Aydemir Kurt’un yaptığı ödül gecesinde, İnternet Medya Platformu adına bir konuşma yapan Gazeteci Saadettin Ulusoy, toplumun her kesimine dokunan gazetecilerin, bu ödül töreninde de ince eleyip sık dokuduğunu söyledi.

GECEDE 37 KİŞİ ÖDÜL ALDI

Ulusoy, “Burada ödül alan arkadaşlarımızın isimlerini duyduğunuz zaman, bu ödülü ne kadar hak ettiklerini bizler kadar sizler de haklı bulacaksınız. Mesela bir Şehit annemiz var. Şehit annemiz 2 çocuğun da koruyucu ailesi olmayı kabul etmiş. Bir Emniyet Şube Müdürümüz var. Hastalığını hiçe sayarak görev aşkıyla işinin başında. Kısaca bu ödülü hak edenlere verdik hak edenler aldı. Bu arada yaşanan büyük ilgi nedeniyle bazı davetlilerimiz ayakta kaldı. Onlardan da ayrıca özür diliyoruz” dedi. Gecede ödül alan 37 kişinin ödülleri, protokol üyeleri ve davetliler tarafından verildi.

ÖDÜL ALAN İSİMLER

İnternet Medya Platformu tarafından 2022 yılının Görevinde En İyiler listesinde şu isimler yer aldı: Şehit annesi Keziban Özlem Koç, MHP Milletvekili Mehmet Taytak, CHP Milletvekili Burcu Köksal, Afyonkarahisar Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser, Kanal 3 CEO’su Gazeteci M. Emin Güzbey, Avukat Hakan Şeref Olgun, Avukat Hüseyin Sezen, Dinar Pancar Koop. Başkanı İşadamı Veysel Topçu, Sandıklı Belediye Başkanı Mustafa Çöl, Emirdağ Belediye Başkanı Serkan Koyuncu, Dinar Belediye Başkanı Nihat Sarı, Çay Belediye Başkanı Hüseyin Atlı, Susuz Belediye Başkanı Mehmet Selek, Kılıçarslan Belediye Başkanı Halil Çelebi, Akharım Belediye Başkanı Süleyman Kaynak, İl Emniyet Müdürlüğü çocuk Şube Müdürü Serap Yılmaz, AFJET Jeotermal Genel Müdürü İsmail Kara, AFAD İl Müdürü Mehmet Buldan, İletişim Başkanlığı Bölge önceki Müdürü Münire Burcu, Valilik Açıp Kapı İl Müdürü Tuğba Türk Sungur, İl Özel İdaresi’nden Faik Karakoç ve Neriman Gül Albay, Yarım Elma Derneği Başkanı Erol Öztürk, AFHAYKO Gönüllüsü Şaduman Balta, OEDAŞ İL Müdürü Cafer Demir, Beyaz Belgelendirme Genel Müdürü Resul Sündük, Akrones Otel Sahibi-İşadamı Yücel Albay, İşadamı Soner Özağıl, İşadamı Cemil Çıldır, İşadamı İrfan Çelikten, İşadamı Mehmet Yapar, ANG Organizasyon Sahibi İbrahim Bahadır, Afyon Magazin sahibi Aydemir Kurt, A Haber Muhabiri Ata Gündüz Kurşun, TV100 Muhabiri Şeyma Kan. Haber Merkezi

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM