• DOLAR
  $1.097,47
 • EURO
  $0,3322
 • ALTIN
  $20.378,39
 • BIST
  1,0470
AFSÜ’nün 4. Kuruluş Yıl Dönümü coşkuyla kutlandı

AFSÜ’nün 4. Kuruluş Yıl Dönümü coşkuyla kutlandı

AFSÜ’nün kuruluşunun 4. Yıl Dönümü kapsamında iki gün süren 2022 Gençlik Şenliği, öğrencilerin ve personelin yoğun katılımıyla tamamlandı.

AFSÜ Rektörü Prof. Dr. Nurullah Okumuş’un himayesinde Zafer Sağlık Külliyesi Tören Alanında düzenlenen şenliğe, Afyonkarahisar Vali Yardımcısı Nurullah Kaya, İl Kültür ve Turizm Müdürü Mehmet Tanır, Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Adem Aslan ve Prof. Dr. Ümit Dündar, akademik ve idari personeller ile öğrenciler katıldı. Şenlikte müzik dinletileri, halk oyunları gösterileri, pop ve rock konserleri ile söyleşi gibi birbirinden eğlenceli çok sayıda etkinlik yapıldı. AFSÜ öğrenci kulüp ve topluluklarının tanıtım stantlarının yanı sıra yiyecek ve içecek stantlarının da renk kattığı şenlik alanında Afyonkarahisar Valiliği Kadın Kültür Evleri, Sağlık Müdürlüğü, Gençlik ve Spor Müdürlüğü, Emniyet Müdürlüğü, Aile ve Sosyal Hizmetler Müdürlüğü, Kültür ve Turizm Müdürlüğü, Yeşilay ve Kızılay gibi kamu kurumları ve sivil toplum kuruşları da stantlarıyla yer aldı.

AFSÜ Müzik Topluluğu üyesi grupların verdiği konserlerle öğrenciler keyifli dakikalar yaşarken AFSÜ Dans Topluluğu, Halk Dansları Gösterisi ile büyük alkış aldı. Yoğun ilgiyle takip edilen müzik ve dans gösterilerinin ardından Büyük Taarruz Uluslararası Kısa Film Festivali kapsamında AFSÜ’nün konuğu olan sinema ve dizi oyuncuları Ümit Uçar, Ruhi Sarı ve Ayça İnci şenlik alanında bir söyleşi gerçekleştirdi. Sanatçılar Rektör Okumuş’u da makamında ziyaret etti.

GELECEK SENE DE ŞENLİK YAPILACAK

Gönüllü öğrencilerimizin karaoke yaparak müzik yeteneklerini sergilediği şenlikte sahneye çıkan Feelband Grubu ile eğlence doruğa çıktı. Konserin ardından sahneye çıkan Rektör Okumuş bu tarz eğlenceli etkinliklerin motivasyon kaynağı olduğunu belirterek öğrencilere iyi eğlenceler diledi. Gelecek sene de şenliğin yapılacağı sözünü veren Okumuş, şenliği organize eden Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanı Filiz Özden Yılmaz’ın şahsında emeği geçen bütün öğrencilere ve personele teşekkür etti. Pandemi koşullarının sebep olduğu stres ile yoğun ve yorucu bir akademik yılın sonuna yaklaşırken öğrencileriin rahatlama ve eğlenme fırsatı bulduğu AFSÜ 2022 Gençlik Şenliği, Feelband Grubu’nun ikinci gün konseriyle sona erdi. AFYONŞEHİR

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM