• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
AFSİAD’da Sayın, yeniden başkan seçildi

AFSİAD’da Sayın, yeniden başkan seçildi

Afyonkarahisar  Sanayicileri  ve  İş  İnsanları  Derneği  (AFSİAD) 22’inci  Olağan  Genel  Kurulu  yoğun  bir  katılımla gerçekleştirildi. Gerçekleştirilen Genel Kurul’da mevcut başkan Kadir Sayın tekrar seçilerek güven tazeledi.

Akrones Termal Otel’de yapılan ve AFSİAD Üyelerinin yoğun ilgi gösterdiği  AFSİAD 22.Olağan Genel  Kurulu’nun Divan Kurulu Başkanlığını Rifat Tekbaş, Divan Kurulu Üyeliklerini Gönül Ar Güngör ve Yücel  Albay yaptı.  Genel Kurul,   Divan heyetinin teşekkülü sonrası Kadir Sayın’ın Yönetim Kurulu Başkanlığı görevini  yürüttüğü, 2020-2023 yılları arasında yapılan  faaliyetleri kapsayan video sunumu ile devam etti.

‘HEP BİRLİKTE GÜZEL İŞLER  BAŞARACAĞIZ’

AFSİAD 22. Genel Kurulunda seçim oturumunun gerçekleştirilmesinden sonra yeniden Başkan seçilen  Kadir  Sayın bir teşekkür konuşması yaptı. Görev yaptığı 3 yılı değerlendiren Sayın, kendisinin ve  Yönetim  Kurulunun  yeniden  bu  göreve  layık  görülmesinden  dolayı  Genel  Kurula  katılan  AFSİAD  Üyelerine teşekkür etti. Başkan Sayın, “Pandemi döneminde tamamlayamadığımız, yapamadığımız  projelerimiz vardı. Bu projelerimizi önümüzdeki dönemde hep beraber başaracağız. Bizlerin başarısı  sizlerin  desteğiyle  oluyor.  Sizden  ricamız    bizleri  ateşleyin.  Bizlere  yurt  dışına  gidelim,  URGE’ler,  ARGE’ler  yapalım  deyin,  yönetim  olarak  her  birimiz  bu  noktada  hazırız.  Bizlere  yol  gösterin.  Bu  emaneti yönetim olarak en güzeliyle, en iyi şekilde ileriye dönük pozisyonda teslim etmek adına  mücadele ediyoruz. Çok sağ olun, şeref verdiniz, çok teşekkür ederiz” diye konuştu.  AFSİAD 22. Olağan Genel Kurul sonrası görevine devam eden Yönetim Kurulu şu isimlerden oluştu:  Yönetim Kurulu (Asil) 1-Kadir Sayın, 2-Hüseyin Tokman, 3-Tamer Dişbudak, 4-Abdurrahman Alp, 5-Kamil Ayvalı, 6-Muhammet Ötken, 7-Nail Demirel, 8-Kirami Gürel, 9-Ahmet Öndüç, 10-Murat Tabak, 11-Tufan İplikçioğlu.

DERNEK İSMİ DEĞİŞTİ

AFSİAD  Yönetim  Kurulu  Başkanı  Kadir  Sayın,  Genel  Kurul’da  yaptığı  konuşmada,  Afyonkarahisar  Sanayicileri ve İş Adamları Derneği’nin ismini Afyonkarahisar Sanayicileri ve İş İnsanları Derneği olarak  değiştirme kararı aldıklarını kaydederek, dernek isminin Afyonkarahisar Sanayicileri ve  İş İnsanları  olarak değiştirilmesinin ana nedeninin her alanda yeniliğe ve gelişime katkıda bulunan, iş dünyasında  da fark yaratarak yaşamın her alanında iz bırakan kadınların iş dünyası sivil toplum kuruluşlarında  daha fazla yer almalarını sağlamak olduğunu söyledi.

‘BEN 2 TANE ROZET TAKTIM’

Genel kurula katılan Afyonkarahisar  Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Yönetim Kurulu ve AFSİAD Kurucu Başkanı Hüsnü Serteser yaptığı konuşmada, “Ben 2 tane rozet taktım. Benim için AFSİAD’ın  önemi  büyük.    Dolayısıyla  hem  AFSİAD  üyeliği  sıfatıyla  hem  de  ATSO  Yönetim  Kurulu Başkanı sıfatıyla konuşuyorum. Bu da beni çok gururlandırıyor. Hakikaten 1991 yılında kurulduğundan itibaren geçtiğimiz sene 30.yılını kutladık, 32. yıla ulaştı bu sene. Dolayısıyla 30 yılı deviren Sanayici ve İşadamları Derneği Türkiye’de çok az. 91 yılında bir elin parmakları sayılacak nitelikteydi. Bugünlere ulaşması hakikaten mutluluk verici” dedi. Haber Merkezi

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM