• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST

17 YILDA EVRENSEL DEĞERLERDEN TAVİZ VERMEDİ 

“7’den 70’e okuryazarlık seviyesi ne olursa olsun insanların haber alma ihtiyacına hizmet ediyor” diyerek sözlerine başlayan Afyonkarahisar Kadınana Gazetesi Haber Müdürü İsa Kuş; “ Hisar Gazetemizin çok etik görevleri var.  Hisar gazetesi 17 yaşında ama Hakan Dilek beyin dönemi 3 yıllık bir dönemi kapsıyor. 3 yıllık süre içerisinde gazetemiz büyük atılımlar atarak Şehrimiz için önemli hizmetlerde bulunmuştur. Hisar Gazetemiz İlimizin köklü gazetelerinden bir tanesidir. Yayın hayatı boyunca demokrasiye, insan haklarına, hukukun üstünlüğüne önemli katkılar sağladığını biliyoruz. Hisar Gazetesi, 17 yılda evrensel değerlerden taviz vermeden ciddi, objektif ve sansasyondan uzak yayıncılık anlayışıyla ülkemizin değerlerine büyük katkılarda bulunmuştur. Gazete’nin, basın meslek ilkelerinden ayrılmadan teknolojinin tüm imkânlarından azami derecede yararlandığını büyük bir memnuniyetle müşahede edilmektedir” dedi.

AFYONKARAHİSAR HALKINA SES OLMAK İÇİN ÇABA GÖSTERİYOR

Anahaber gazetesi muhabiri Hüdayi Acar ise; “ “Tarafsız ve cesur gazetesi siyasi bir gazete olan Hisar Gazetesinin 17’nci yılını kutluyorum. 17 yıldır Afyonkarahisar halkına ses olmak için çaba gösteren Hisar gazetesinin bundan sonraki yayın hayatında da başarılar dilerim. Çağın en dinamik mesleklerinden birisinin de gazetecilik olduğunu hatırlatarak birlikte dirsek çürüttüğümüz bu meslekte Hisar gazetesinin ve personelinin kuruluş yıldönümünü kutluyorum. Uzun yıllar Afyonkarahisar halkına hizmet etmesini temenni ediyorum” diyerek sözlerini tamamladı.

OBJEKTİF VE DİK DURUŞU İLE BİZLERİ GURURLANDIRMIŞTIR

Anadolu Ajansı Büro Sorumlu Canan Tükelay’da duygu ve düşüncelerini belirtti. Tükelay; “  Devletin yönetim organları yasama, yürütme ve yargının ardından ‘dördüncü kuvvet’ olarak toplumun bilgi edinme hakkını sağlayan basının, ilkeli, dürüst ve tarafsız haberler yapması büyük önem arz etmektedir. Hisar Gazetesi, 17 yıllık yayın hayatı boyunca haberleri ve yazılarıyla gerek kamuoyu oluştururken gerekse kamu adına denetim görevini yerini getirirken objektif ve dik duruşu ile bizleri gururlandırmıştır. Doğru ve tarafsız haberciliği ile öne çıkan, her kesime eşit mesafede duran, güvenilir bir haber kaynağı olarak okurlarının kalbinde ayrı bir yeri olan gazetenizin 17. kuruluş yıl dönümünü kutluyor, kurulduğu günden bu yana emeği geçenleri tebrik ediyor, başarılarla dolu daha nice yıllar diliyorum” dedi.

YAPMIŞ OLDUĞU YAYINLARLA BÖLGE HALKININ DİKKATİNİ ÇEKMEKTEDİR

Anadolu Ajansı Muhabiri Arif Yavuz ise; Kurulduğu günden bu tarafa demokrasinin gelişmesi, yeni fikirlerin hayatımızda yer bulması için bir rehber görevi üstlenmiştir. Türkiye eğer bugün hür ve demokrat bir ülke olarak hayatını devam ettiriyorsa bunda Hisar Gazetesi’nin çok büyük emeği ve rolü vardır. Yapmış olduğu yayınlarla bölge halkının dikkatini çekmektedir. Bundan sonrada Hisar Gazetesi’nin ilkeli yayınlarının devamını diliyorum. Başta yöneticileri, haber mutfağında çalışanlar ve sahada koşturan basın mensupları olmak üzere herkesin, nice 17’li yıllara ulaşmanızı temenni eder, başarılarının devamını dilerim” ifadelerini kullandı.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM