• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
‘4 Yılda Dört Dörtlük  Eserler Şöleni’ bugün

‘4 Yılda Dört Dörtlük Eserler Şöleni’ bugün

Afyonkarahisar Belediyesi bugün ‘4 Yılda Dört Dörtlük Eserler Yerel Yönetimler Şöleni ve Toplu İş Sözleşmesi’ programını düzenleyecek. Bugün akşam saat 17.00’de başlayacak programa AK Parti Yerel Yönetimler Başkanı Mehmet Özhaseki de katılacak, İzzet Yıldızhan konser verecek.

ŞÖLEN VEYSEL EROĞLU SPOR SALONU’NDA

Afyonkarahisar Belediyesi bugün akşam saat 17.00’de, belediye çalışanlarının 2023 yılında alacağı maaşlarının açıklanacağı ‘4 Yılda Dört Dörtlük Eserler Yerel Yönetimler Şöleni ve Toplu İş Sözleşmesi’ programını düzenleyecek. Afyonkarahisar Belediyesi tarafından bugün akşam AK Parti Yerel Yönetimler Başkanı Mehmet Özhaseki’nin katılımlarıyla, ‘4 Yılda Dört Dörtlük Eserler Yerel Yönetimler Şöleni ve Toplu İş Sözleşmesi’ programı gerçekleştiriliyor. Veysel Eroğlu Spor Salonu’nda saat 17.00’de yapılacak olan programda belediye çalışanlarının 2023 yılında alacağı maaş açıklanacak. Vatandaşların yanı sıra Cumhur İttifakı’nı oluşturan AK Parti ve MHP’li birçok isimin katılmasının beklendiği toplantıyla ilgili Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, programla ilgili yaptığı açıklamada şunları kaydetti:

BELEDİYE OLARAK BÜYÜK BİR AİLEYİZ

“Belediyemiz, bir yandan şehrin bugününü imar ederken diğer yandan geleceğini inşa ediyor. Bunu yaparken, birimlerimizden iştiraklere kadar tüm personelimizin ürettiği hizmetlerle vatandaşımızın lehine işler ortaya koymaya çalışıyoruz. Afyonkarahisar Belediyesi olarak büyük ve güçlü bir aileyiz. Müjdeli haberler paylaşacağımız şöleni birlik ve beraberlik içinde yapmak için tüm mesai arkadaşlarımı, yol arkadaşlarımı davet ediyorum.” Program içeriğinde sendika ile yapılan iş sözleşmesi protokolü imzalanacak, işçilerin yeni yılda alacağı maaş belli olacak. Ayrıca maaş müjdesinin kutlanacağı şölende ünlü sanatçı İzzet Yıldızhan da konser verecek. Personelin moral ve motivasyonunun artması, yeni maaş müjdesinin kutlanması adına İzzet Yıldızhan personellerle buluşturulacak. Ömer Koçak

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM