• DOLAR
  $2.007,52
 • EURO
  $0,4165
 • ALTIN
  $30.181,11
 • BIST
  1,0587
2023 hedeflerine ulaşmak için çalışmalarımıza devam edeceğiz

2023 hedeflerine ulaşmak için çalışmalarımıza devam edeceğiz

  AK Parti Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı 25. ve 26. Dönem AK Parti Aydın Milletvekili Abdurrahman Öz, AK Parti İl Başkanlığı görevine atanan Hüseyin Ceylan Uluçay’a ‘hayırlı olsun’ ziyaretinde bulundu. Ziyarette konuşan Öz, “Uluçay’ı sonuna kadar destekliyoruz” dedi.

 

AK Parti Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı 25. ve 26. Dönem AK Parti Aydın Milletvekili Abdurrahman Öz, AK Parti İl Başkanı Hüseyin Ceylan Uluçay’ı ziyaret ederek ‘hayırlı olsun’ dileklerinde bulundu. Ziyarette AK Parti Afyonkarahisar milletvekili İbrahim Yurdunuseven, Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, Gençlik Kolları Başkanı Ethem Karahan ve Merkez ilçe Başkanı Ziya Coşkun Karadeniz de hazır bulundu.

“Afyonkarahisarlı hemşerilerimizin duasını bekliyoruz”

 

Toplantıda ilk konuşmayı İl Başkanı Hüseyin Ceylan Uluçay yaptı. Uluçay, bayrağı daha yükseklere taşımak için çalışacaklarını söyledi. Uluçay açıklamasında “Bu bir hizmet, bayrağı daha da yukarı çıkarmak, çıtayı yükseltmek için çalışacağız. Bu bir bayrak yarışıdır, 2001 yılından bugüne kadar arkadaşlarımızın yaptığı hizmetleri geliştirerek, başarılı bir teşkilat oluşturduk, bunu da hizmet olarak 18 yıldır milletimize sunmanın gayreti içerisindeyiz. Afyonkarahisarlı hemşerilerimizin duasını bekliyoruz. Bu makamlar bekleyerek değil, takdir ile olur ve sizi gelir bulur” ifadelerini kullandı.

 

 

 

“Rabbim hayırlı hizmetler yapmayı nasip etsin”

 

Belediye başkanı Mehmet Zeybek; “Her hafta Cuma namazını farklı bir mahallede kılıyoruz ve ekip olarak o mahallenin sorunlarını, taleplerini ve önerilerini dinliyoruz. Bugünde sanayi esnafımızı ziyaret ettik. Güvenevler Mahallesi esnafımızı ziyaret ettik. Güzel bir çalışma oldu. Ben faydalı bir ziyaret olduğunu düşünüyorum. Bundan sonra da vatandaşlarımızı ziyaret edecek, talep ve önerilerini dinleyeceğiz, yerinde tespit edeceğiz. İl Başkanımıza da hayırlı uğurlu olsun. Rabbim hayırlı hizmetler yapmayı nasip etsin” dedi.

 

“BU BİR BAYRAK YARIŞIDIR”

 

Zeybek’in ardından söz alan Milletvekili İbrahim Yurdunuseven de yaptığı konuşmada şu ifadelere yer verdi; AK Parti’de bütün görevler bir bayrak yarışıdır. Bu bayrak yarışında önemli olan bu bayrağı diğerinden alıp daha yükseğe, daha ileriye taşımaktır. Allah’a hamdolsun ki 2001 yılında partinin kurulduğu günden itibaren kurulmuş olan tüm teşkilatlarımız da, il başkanlıkları da, ilçe başkanlıkları da kadın ve gençlik kolları başkanlıkları da, belediye başkanlığı da hep çıtayı bir üste çıkarmıştır. Ben de bildiğiniz gibi 2014-2018 yıllarında Afyonkarahisar’da il başkanlığı görevini yürüttüm. Allah nasip etti Sayın Cumhurbaşkanımız tensip ettiler, biz de milletvekili olduk. Biz bunu hep bir bayrak yarışı olarak gördük. Her defasında Afyonkarahisar için ilçelerimiz için vatandaşlarımız için ne yapabiliriz bunun derdinde bunun telaşında olduk. Elhamdülillah bugüne kadar hem belediyelerimiz de hem de milletvekilleri olarak Afyonkarahisar’a çok güzel hizmetler yaptık. Sayın Bakanımız Veysel Eroğlu’nun kulaklarını çınlatmak istiyorum. 11 yıllık Bakanlığı boyunca çok güzel yatırımlar çok güzel hizmetler getirdiler. İlk günden itibaren burada hizmet etmiş tüm kardeşlerimize teşekkür ediyoruz.

 

AFYONKARAHİSAR İÇİN GÜZEL İŞLER YAPACAĞIZ

 

“Biz bu bayrak yarışını bir üste çıkaracağına inandığımız Sayın Hüseyin Ceylan Uluçay beyefendinin başkanlık görevinde başarılar diliyorum” diyen Yurdunuseven sözlerini, “Her zaman her daim her yerde kendisi ile diğer teşkilatlarımız da olduğu gibi kadın gençlik kollarımızda olduğu gibi birlikteyiz beraberiz. Kol kola girerek Afyonkarahisar için güzel işler yapacağız. Bu dönemde Afyonkarahisar’da gerçekten önemli bir başarıya imza attık. 20 yıldır muhalefette bulunan Sultandağı belediye başkanlığını kazanmış olmamız aslında bunun en büyük göstergesidir. Yine ilçe sayılarımız arttı. il genel meclis sayılarımız da büyük oranda yükselme var. Cumhur ittifakında sayarsak neredeyse %90’a yakın artış var. Bu da bizim için büyük bir başarıdır. Öncelikle teşkilatlarımıza teşekkür ediyorum” ifadeleri ile noktaladı.

 

PARTİMİZ DE BU İŞLER BİR BAYRAK YARIŞI ŞEKLİNDE OLUYOR

 

AK Parti Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı 25. ve 26. Dönem AK Parti Aydın Milletvekili Abdurrahman Öz ise konuşmasında “Yeni il başkanımıza hayırlı olsun ziyareti için bugün buradayız. Ben bu vesile ile de görevi bırakan Hüseyin Sezen arkadaşıma sizlerin huzurunda emekleri için şu ana kadar partimiz için yapmış olduğu çalışmaları için öncelikle çok teşekkür ediyorum. İbrahim vekilimizin de ifade ettiği gibi AK Partimiz de bu işler bir bayrak yarışı şeklinde oluyor. Bugün il başkanı olarak görev yaparsınız yarın Genel Merkezimiz Cumhurbaşkanımızın uygun görmesi ile başka bir görev yaparsınız. Biz de her zaman kendimizi AK Parti şemsiyesi altında tanımladık. Bu şemsiye altında bulunmaktan büyük gurur duyduk. Ben inanıyorum ki partimizde önceki dönemde görev yapmış olan arkadaşlarımızla önümüzdeki dönemlerde Genel Merkezimizin tensipleriyle başka görevlerde bulunacak arkadaşlarımıza başarı diliyorum” dedi.

 

AK PARTİ İÇİN ÇALIŞMAYA DEVAM EDECEĞİZ

 

“Bizler Genel Merkez olarak Yerel Yönetimler Başkanlığı olarak göreve başlayan İl Başkanımız Hüseyin Ceylan Uluçay ve yönetimini tebrik ediyor ve kendisini sonuna kadar destekleyeceğimizi ifade ediyorum” diyen Öz konuşmasında, “Onlarla birlikte AK Parti için çalışmaya devam edeceğiz. Afyonkarahisar AK Parti teşkilatları AK Partinin kurulduğu günden bu yana her zaman başarılı olmuştur. Bizim Türkiye’de en çok belediyemiz olan illerimizden birisi Afyonkarahisar’dır. Belediye başkanımız Sayın Mehmet Zeybek başkanlığında ilçe, belde belediye başkanlarımız güzel çalışmalar yapıyorlar. Bizler Genel Merkez olarak belediye başkanlarımızın çalışmalarından memnunuz” ifadelerine yer verdi.

 

TEŞKİLATLAR BU SÜREÇTE BİZİM EN ÖNEM VERDİĞİMİZ NOKTALARDIR

 

Öz konuşmasında şöyle dedi; Yapılan anketlerde de Afyonkarahisar merkez belediye başkanımızın çalışmalarının Afyon’da hemşerilerimiz tarafından takdir edildiğini görmek bizleri memnun ediyor. Afyonkarahisar Belediye başkanımızın ilçe belediyelerine abilik yaparak bu hizmetleri sürdürdüğünü ifade etmek istiyorum. Bu Genel Merkez olarak bizim de istediğimiz bir şey. Bu memnuniyeti buradan Yerel Yönetimler Başkanlığı olarak sizler aracılığıyla hemşerilerimize paylaşmış olayım. Teşkilatlar bu süreçte bizim en önem verdiğimiz noktalardır. Teşkilat belediye ile belediye teşkilat ile birbiriyle bütünlük ve istişare halinde çalışmalı. Biz de zaten Afyon’da bunu fazlasıyla görüyoruz. Hep birlikte 2023 hedeflerine ulaşmak için çalışmalarımıza devam edeceğiz. Ben bu vesileyle sizler aracılığı ile il başkanımıza hayırlı olsun diliyorum. Genel Merkez olarak yapacağı her güzel çalışmada yanında olduğumuzu desteklediğimizi ifade ediyorum. Hayırlı uğurlu olsun.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM