• DOLAR
    $2.914,3200
  • EURO
    $0,9326
  • ALTIN
    $42.604,6000
  • BIST
    1,1721
2. LİG KIRMIZI GRUP İLK YARI FİKSTÜRÜ

2. LİG KIRMIZI GRUP İLK YARI FİKSTÜRÜ

Afjet Afyonspor’un da bulunduğu 2. Lig Kırmızı grupta ilk yarı fikstürü 19 hafta sürecek. Temsilcimiz ilk hafta deplasmanda Bodrumspor A.Ş. takımı’na konuk olurken, son hafta Çorum F.K. ile kendi evinde karşı karşıya gelecek.

 

1.HAFTA

Kahramanmaraşspor a.ş.- Serik BLD

Sivas BLD  – Turgutluspor

Bayburt özel idare spor    – Sakaryaspor a.ş.

Sarıyer   – Ergene Velimeşe spor

Çorum fk – Diyarbekir spor a.ş.

Bodrumspor a.ş. – Afjet Afyonspor

Silahtaroğlu van spor fk   – Adıyaman 1954 spor

Somaspor – Niğde Anadolu Fk

Ankaraspor – İnegölspor

Hekimoğlu Trabzon- Etimesgut BLD

2.HAFTA

Serik BLD  – Sivas BLD

İnegölspor – Hekimoğlu Trabzon

Niğde Anadolu Fk –  Ankaraspor

Adıyaman 1954 Spor –  Somaspor

Afjet Afyonspor – Silahtaroğlu Van Spor Fk

Diyarbekir spor a.ş. -Bodrumspor a.ş.

Ergene Velimeşe Spor – Çorum Fk

Sakaryaspor a.ş.  – Sarıyer

Turgutluspor – Bayburt Özel İdare Spor

Etimesgut BLD    – Kahramanmaraşspor a.ş.

3.HAFTA

Sivas BLD – Kahramanmaraşspor a.ş.

Bayburt Özel İdare Spor   – Serik BLD

Sarıyer   – Turgutluspor

Çorum fk – Sakaryaspor a.ş.

Bodrumspor a.ş. – Ergene Velimeşe spor

Silahtaroğlu Van spor fk   – Diyarbekir spor a.ş.

Somaspor – Afjet Afyonspor

Ankaraspor – Adıyaman 1954 Spor

Hekimoğlu Trabzon – Niğde Anadolu fk

İnegölspor – Etimesgut BLD

4.HAFTA

Serik BLD  – Sarıyer

Kahramanmaraşspor a.ş. – Bayburt Özel İdare Spor

Niğde Anadolu Fk – İnegölspor

Adıyaman 1954 Spor –      Hekimoğlu Trabzon

Afjet Afyonspor  – Ankaraspor

Diyarbekir spor a.ş. – Somaspor

Ergene Velimeşe Spor       – Silahtaroğlu Van Spor Fk

Sakaryaspor a.ş. – Bodrumspor a.ş.

Turgutluspor       -Çorum Fk

Etimesgut BLD    – Sivas BLD

5.HAFTA

Bayburt Özel İdare Spor   – Sivas BLD

Sarıyer   – Kahramanmaraşspor a.ş.

Çorum Fk – Serik BLD

Bodrumspor a.ş. – Turgutluspor

Silahtaroğlu Van spor fk   -Sakaryaspor a.ş.

Somaspor – Ergene Velimeşe Spor

Ankaraspor          – Diyarbekir spor a.ş.

Hekimoğlu Trabzon – Afjet Afyonspor

İnegölspor – Adıyaman 1954 Spor

Niğde Anadolu Fk – Etimesgut BLD

6.HAFTA

Serik BLD  – Bodrumspor a.ş.

Kahramanmaraşspor a.ş. – Çorum fk

Sivas BLD  – Sarıyer

Adıyaman 1954 Spor – Niğde Anadolu Fk

Afjet Afyonspor – İnegölspor

Diyarbekir spor a.ş.  Hekimoğlu Trabzon

Ergene Velimeşe Spor- Ankaraspor

Sakaryaspor a.ş. -Somaspor

Turgutluspor – Silahtaroğlu Van Spor Fk

Etimesgut BLD    – Bayburt Özel İdare Spor

7.HAFTA

Sarıyer   – Bayburt Özel İdare Spor

Çorum Fk – Sivas BLD

Bodrumspor a.ş. – Kahramanmaraşspor a.ş.

Silahtaroğlu Van Spor Fk – Serik BLD

Somaspor – Turgutluspor

Ankaraspor – Sakaryaspor a.ş.

Hekimoğlu Trabzon – Ergene Velimeşe Spor

İnegölspor – Diyarbekir spor a.ş.

Niğde Anadolu Fk – Afjet Afyonspor

Adıyaman 1954 Spor – Etimesgut BLD

8.HAFTA

Serik BLD  – Somaspor

Kahramanmaraşspor a.ş. – Silahtaroğlu Van Spor fk

Sivas BLD  – Bodrumspor a.ş.

Bayburt Özel İdare Spor – Çorum Fk

Afjet Afyonspor -Adıyaman 1954 Spor

Diyarbekir spor a.ş. –        Niğde Anadolu fk

Ergene Velimeşe Spor – İnegölspor

Sakaryaspor a.ş. – Hekimoğlu Trabzon

Turgutluspor – Ankaraspor

Etimesgut BLD  -Sarıyer

9.HAFTA

Çorum Fk – Sarıyer

Bodrumspor a.ş. – Bayburt özel idare spor

Silahtaroğlu Van Spor Fk – Sivas BLD

Somaspor – Kahramanmaraşspor a.ş.

Ankaraspor – Serik BLD

Hekimoğlu Trabzon – Turgutluspor

İnegölspor – Sakaryaspor a.ş.

Niğde Anadolu Fk – Ergene Velimeşe Spor

Adıyaman 1954 spor – Diyarbekir spor a.ş.

Afjet Afyonspor – Etimesgut BLD

10.HAFTA

Serik BLD  – Hekimoğlu Trabzon

Kahramanmaraşspor a.ş. – Ankaraspor

Sivas BLD – Somaspor

Bayburt Özel İdare Spor   – Silahtaroğlu Van Spor Fk

Sarıyer – Bodrumspor a.ş.

Diyarbekir spor a.ş. – Afjet Afyonspor

Ergene Velimeşe Spor – Adıyaman 1954 Spor

Sakaryaspor a.ş. – Niğde Anadolu fk

Turgutluspor – İnegölspor

Etimesgut BLD   – Çorum Fk

11.HAFTA

Bodrumspor a.ş. – Çorum fk

Silahtaroğlu Van Spor Fk – Sarıyer

Somaspor – Bayburt Özel İdare Spor

Ankaraspor – Sivas BLD

Hekimoğlu Trabzon – Kahramanmaraşspor a.ş.

İnegölspor – Serik BLD

Niğde Anadolu Fk – Turgutluspor

Adıyaman 1954 spor – Sakaryaspor a.ş.

Afjet Afyonspor – Ergene Velimeşe Spor

Diyarbekir spor a.ş. -Etimesgut BLD

12.HAFTA

Serik BLD  – Niğde Anadolu Fk

Kahramanmaraşspor a.ş. – İnegölspor

Sivas Belediye Spor – Hekimoğlu Trabzon

Bayburt Özel İdare Spor   – Ankaraspor

Sarıyer   – Somaspor

Çorum Fk – Silahtaroğlu Van Spor Fk

Ergene Velimeşe spor – Diyarbekir spor a.ş.

Sakaryaspor a.ş. -Afjet Afyonspor

Turgutluspor – Adıyaman 1954 Spor

Etimesgut BLD  – Bodrumspor a.ş.

13.HAFTA

Silahtaroğlu Van spor fk – Bodrumspor a.ş.

Somaspor – Çorum Fk

Ankaraspor – Sarıyer

Hekimoğlu Trabzon – Bayburt Özel İdare Spor

İnegölspor – Sivas Belediye Spor

Niğde Anadolu fk – Kahramanmaraşspor a.ş.

Adıyaman 1954 Spor – Serik BLD

Afjet Afyonspor  – Turgutluspor

Diyarbekir spor a.ş. – Sakaryaspor a.ş.

Ergene Velimeşe spor – Etimesgut BLD

14.HAFTA

Serik BLD  – Afjet Afyonspor

Kahramanmaraşspor a.ş. – Adıyaman 1954 spor

Sivas Belediye Spor – Niğde Anadolu Fk

Bayburt Özel İdare Spor   – İnegölspor

Sarıyer   – Hekimoğlu Trabzon

Çorum Fk – Ankaraspor

Bodrumspor a.ş. – Somaspor

Sakaryaspor a.ş. – Ergene Velimeşe spor

Turgutluspor       – Diyarbekir spor a.ş.

Etimesgut BLD    – Silahtaroğlu Van Spor Fk

15.HAFTA

Somaspor – Silahtaroğlu Van Spor Fk

Ankaraspor – Bodrumspor a.ş.

Hekimoğlu Trabzon – Çorum Fk

İnegölspor – Sarıyer

Niğde Anadolu fk – Bayburt özel idare spor

Adıyaman 1954 spor – Sivas belediye spor

Afjet Afyonspor  – Kahramanmaraşspor a.ş.

Diyarbekir spor a.ş. – Serik BLD

Ergene Velimeşe spor – Turgutluspor

Sakaryaspor a.ş. – Etimesgut BLD

16.HAFTA

Serik BLD  – Ergene Velimeşe Spor

Kahramanmaraşspor a.ş. – Diyarbekir spor a.ş.

Sivas Belediye Spor – Afjet Afyonspor

Bayburt Özel İdare Spor – Adıyaman 1954 Spor

Sarıyer – Niğde Anadolu Fk

Çorum Fk – İnegölspor

Bodrumspor a.ş. – Hekimoğlu Trabzon

Silahtaroğlu Van Spor Fk – Ankaraspor

Turgutluspor –     Sakaryaspor a.ş.

Etimesgut BLD  – Somaspor

17.HAFTA

Ankaraspor – Somaspor

Hekimoğlu Trabzon – Silahtaroğlu Van Spor Fk

İnegölspor – Bodrumspor a.ş.

Niğde Anadolu Fk – Çorum Fk

Adıyaman 1954 Spor – Sarıyer

Afjet Afyonspor – Bayburt Özel İdare Spor

Diyarbekir spor a.ş. -Sivas belediye spor

Ergene Velimeşe spor – Kahramanmaraşspor a.ş.

Sakaryaspor a.ş. – Serik BLD

Turgutluspor – Etimesgut BLD

18.HAFTA

Serik BLD  – Turgutluspor

Kahramanmaraşspor a.ş.- Sakaryaspor a.ş.

Sivas Belediye Spor – Ergene Velimeşe Spor

Bayburt özel idare spor – Diyarbekir spor a.ş.

Sarıyer -Afjet Afyonspor

Çorum Fk -Adıyaman 1954 Spor

Bodrumspor a.ş. – Niğde Anadolu fk

Silahtaroğlu Van Spor Fk – İnegölspor

Somaspor – Hekimoğlu Trabzon

Ankaraspor –        Etimesgut BLD

19.HAFTA

Hekimoğlu Trabzon – Ankaraspor

İnegölspor – Somaspor

Niğde Anadolu Fk – Silahtaroğlu Van Spor Fk

Adıyaman 1954 spor – Bodrumspor a.ş.

Afjet Afyonspor – Çorum Fk

Diyarbekir spor a.ş. – Sarıyer

Ergene Velimeşe Spor – Bayburt Özel İdare Spor

Sakaryaspor a.ş. – Sivas belediye spor

Turgutluspor – Kahramanmaraşspor a.ş.

Etimesgut BLD    – Serik BLD

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM