• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST

Kızılören Belediye Başkanı Ali Erol ve İlçe Kaymakamı Mustafa Batuhan Alpboğa ilçe de görev yapan sağlık çalışanlarına teşekkür ziyaretinde bulundular.

Pandemi süreci boyunca fedakârca çalışan sağlık çalışanlarını unutmayan Kızılören Belediye Başkanı Ali Erol ve İlçe Kaymakamı Mustafa Batuhan Alpboğa, ilçede görev yapan sağlık çalışanlarını ziyaret ettiler.

“Halkın takdirini kazandılar”

Ziyarette konuşan Başkan Erol, “Covid-19 pandemi süresi boyunca mesai mefhumu gözetmeksizin gece gündüz fedakârca çalışan sağlık çalışanlarımız halkımızın takdirini kazanmıştır. Hastalık durumunda canımızı ve sağlığımızı emanet ettiğimiz doktorlarımızın, görevlerinin verdiği stresi birazcık ta olsa azaltmak istedik. Çünkü görüyoruz ve tanık oluyoruz ki sağlık çalışanlarımız insan sağlığını kendi sağlıklarından çok önde tutan kahramanlardır. Biz daha sağlıklı olalım diye kendi sağlıklarını bile tehlikeye atacak kadar görevlerine bağlıdırlar. Özellikle Dünyanın Corona virüsü ile ayakta olduğu günümüzde doktorlarımızın değeri bir kez daha anlaşılmıştır diye düşünüyorum. Bu zor dönemde sabırla ve özenle vatandaşlarımıza göstermiş olduğunuz ilgi, alaka ve sevgi dolu yaklaşımınız nedeni ile Kızılören halkı adına teşekkürlerimi sunarım” dedi.

“Amacımız kaliteli bir yaşam”

Başkan Erol’un bu jesti doktorları ve sağlık çalışanlarını da mutlu etti. Koronavirüsü nedeniyle insan sağlığına verilen önemin daha çok öne çıktığını ifade eden doktorlar, “Bizler sadece bugün değil, her zaman insanlarımızın daha sağlıklı ve hastalıklardan uzak kaliteli bir yaşam sürmesi için çaba sarf ediyoruz. Zaman zaman olumsuzluklarında kamuoyuna yansıdığı görevimizi yaparken böylesi güzel jestler bizleri çok mutlu ediyor. Her zaman diyalog halinde olduğumuz Başkanımız Ali Erol’a bu güzel jesti için teşekkür ederiz” dediler.

Sosyal Medyada Paylaşın:
Önceki Yazı
Sonraki Yazı

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM