Error

An Error Was Encountered

The action you have requested is not allowed.

Yazı Detayı
12 Ocak 2017 - Perşembe 21:02 Bu yazı 22356 kez okundu
 
Hiçbir doğum sancısız olmaz
Ahmet BİRLİKTİR
 
 

Doların yükselmesinden herkes gibi bizde etkilendik. Herkezin canı yanıyor parası kayboluyor. Bunun sebebinin hükümet değil, ülkemize yapılan yoğun saldırıların olduğunu görmek gerekir.15 Temmuzda yıkamadıkları memleketimizi ekonomik çalkantılarla çökertmeye çalıştıklarını görmüyor musunuz?

            Karşımızda ABD var, kalleş ikiyüzlü Avrupa devletleri var. Bunların ekonomik gücü bizden çok çok fazla, gerçek bu. Bu yüzden döviz artışı bir süre daha devam edecektir. Neden mi? Çünkü teslim olmuyoruz, çünkü onların dediklerini yapmıyoruz, çünkü onların istemedikleri ne varsa yapıyoruz. İnanın bana onların dediklerini yaptığımız gün teslim olduğumuz gün, bu ekonomi düzelir şüphem yok. Böyle mi olsun yani? Onların dediği mi olsun, kölesi mi olalım onların? Bunu kimse istemez değil mi? İstemez tabi ki ama CHP hariç.

             Adamlar açık açık diyor ki  "OHAL bitsin, anayasa çalışması iptal edilsin" tam da Avrupa’nın istediği şeyler. Gerçi CHP nin bu yaklaşımı bizleri şaşırtmamalı. Çünkü bu CHP değil mi Fetöcülere sahip çıkan, bu CHP değil mi “hapishanede yatan hasta PKK’lıları ziyarete gittik” diye övünen, bu CHP değil mi terörist HDP milletvekilleri için ağlaşıp duran, kahraman şehitlerimizin ailesine bir taziye bile yapmayıp Selahattin Demirtaş haininin eşini arayıp “yanınızdayız” diyen, bu CHP değil mi katil Esad’a gidip ona ülkemizi şikayet eden, bu CHP değil mi Rusya ile ilişkiler bozukken Ruslarla görüşüp “sizinleyiz” diyen, bu CHP değil mi mecliste kavga çıkaran, kürsü işgal eden, grup toplantısında Ak Partili olanlara küfür ettiren ve küfür edilirken alkış tutan? Daha sayarım ama konuyu dağıtmak istemiyorum. CHP’nin Avrupa ile paralel düşünmesinden, onların taleplerinin aynısını talep etmesinden daha doğal ne olabilir?

            Hem içerde hem dışarıda çok ciddi düşmanlarla mücadeleye girilmiş bir dönemden geçiyoruz. İşte bu yüzden kendi yolumuzda hız kesmeden devam etmeliyiz. Devletimizin yanında olmalıyız. Bizim dedelerimiz çok yokluk çekti, çok fakirlik çekti. Ne olur yani biraz fakirleşelim ayıp mı günah mı? Dolar yükseliyor, batıyoruz naraları atanlara itibar etmeyelim. Sakın ha, dolar yükseliyor cebimizde ki para azalıyor diye düşünüp devletimize hükümetimize cephe almayalım. Bu günler de geçer. 15 Temmuz gecesi 40 yıllık planı 4 saatte bozguna uğratan bu millete Allah (c.c) ın yardımcı olduğunu unutmayın ve bundan sonra da olacağına tüm kalbinizle de inanın. Hiçbir doğum sancısız olmaz. Güzel, rahat ve ferah günlere az kaldı.

 
Etiketler:
Yorumlar
Diğer Yazılar
Resmi İlan

               

Bizim Gazete
Ulusal Gazeteler
Öne Çıkanlar
Alıntı Yazarlar
Afyon
Az Bulutlu
Güncelleme: 14.07.2020
Bugün
14° - 30°
Çarşamba
15° - 30°
Perşembe
14° - 33°
Afyon

Güncelleme: 14.07.2020
İmsak
03:50
Sabah
05:37
Öğle
13:09
İkindi
17:03
Akşam
20:30
Yatsı
22:09
Arşiv Arama
Haber Yazılımı