301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
04 Aralık 2019 - Çarşamba 10:43 Bu haber 81 kez okundu
 
“Yanlışı kim yaparsa yapsın bu yanlıştır diyeceğiz”
Yeniden Refah Partisi Afyonkarahisar İl Başkanlığı olağan haftalık değerlendirme toplantısını gerçekleştirdi. İl Başkanı İbrahim Derviş Suna;Malumunuz bugün 3 Aralık Dünya Engelliler Günü. Her insan bir engelli adayıdır. Engel olma, farkında ol” dedi.
Yaşam Haberi


Suna;  “Engellilere engelsiz bir yaşam dileriz. Dünya Engelliler Gününü kutlarız” ifadelerini kullandı.

Yeniden Refah Partisi Afyonkarahisar İl Başkanı İbrahim Derviş Suna;  “Biz Yeniden Refah Partisiyiz. Biz Milli Görüşürüz.Biz 1969'dan Bugüne doğru ve faydalı siyasetin adresi olduk.Biz 1969'dan Bugüne hayra motor şerre fren olduk.Bundan sonra da aynı şekilde devam edeceğiz inşallah.Biz Yeniden Refah Partisi olarak doğruya doğru diyeceğiz, yanlışa yanlış diyeceğiz. Doğrunun her zaman her yerde yanında olacağız. Yanlışa da her zaman her yerde karşı çıkacağız. Doğruyu kim yaparsa yapsın takdir ve tebrik edeceğiz. Yanlışı da kim yaparsa yapsın bu yanlıştır diyeceğiz. Yanlış yapanların karşısında duracağız. Biz Yeniden Refah Partisi olarak siyaseti kavga etme yeri değil, milletin derdine derman olma yeri olarak göreceğiz. Biz yapılan hizmeti takdir ve tebrik edeceğiz” ifadelerini kullandı.

“Kadın erkek eşitliğini bozan düzenlemeye son vereceğiz”

Suna sözlerini şöyle sürdürdü; “Eksiklerin tamamlanması, yanlışların düzeltilmesi için bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da bütün gücümüzle mücadele edeceğiz. Biz aile ve sosyal hayatla ilgili kanunlarımızı dış güçlerin, Avrupa Birliği'nin dayatmaları ile değil, inancımıza, tarihimize, değerlerimize ve kültürümüze uygun şekilde düzenleyeceğiz. Gelir gelmez İstanbul Sözleşmesi gibi gayri ahlaki sözleşmeleri yırtıp atacağız inşallah. Sadece İstanbul Sözleşmesi değil. Yine bu iktidar döneminde çıkarılan Avrupa Birliği dayatması 6284 sayılı kanun. Sözde aileyi korumak için çıkartıldı. Ancak aileleri perişan etti. Bütün yuvaları perişan etti. Bu 6284 sayılı kanun nedeniyle son 2,5 yılda tam 746 bin baba eşinin beyanıyla evden uzaklaştırıldı, evlatlarından uzaklaştırıldı, yuvasından uzaklaştırıldı. Bu kanun yüzünden bu ülkede tam 746 bin yuva dağılma ve parçalanma noktasına geldi. Aileyi yok ederseniz bütün bir toplumu yok etmiş olursunuz. Biz Yeniden Refah Partisi olarak bütün bu batı dayatması kanunları elimizin tersiyle kaldırıp atacağız. Biz ailenin devamlılığını esas alan kanun ve düzenlemeleri gerçekleştireceğiz. Kadın ve erkeği karşı karşıya getiren, aileleri parçalayan, boşanmayı kolaylaştıran ve özendiren her türlü anlayışa ve düzenlemeye son vereceğiz” diyerek sözlerine şöyle devam etti.

“Asgari ücretten alınan vergiyi sıfırlayacağız”

Yeniden Refah Partisi Afyonkarahisar İl Başkanı İbrahim Derviş Suna ; “Bu Avrupa'nın bize aile konusunda verebileceği ne olabilir. Ahlaki anlamda çökmüş, çürümüş batının, Avrupa'nın bizi de kendi bataklığına çekmesine asla müsaade etmeyeceğiz. Biz Yeniden Refah iktidarında Borçlanma Genel Müdürlüğü değil, Milli Kaynak Üretme Genel Müdürlüğü'nü kuracağız. Böylelikle bir senede 100 milyar dolar borçsuz, zamsız, vergisiz kaynak bulacağız. İşte bu 100 milyar dolar kaynakla, gelir gelmez memura, işçiye, emekliye %50 maaş zammı yaparak işe başlayacağız. Bu kaynakla asgari ücretten alınan vergiyi sıfırlayacağız. Hem işçimizin, hem işverenimizin yüzünü güldüreceğiz. Bu kaynakla hem çiftçimizin tarım ürünlerine en yüksek taban fiyatlarını vereceğiz, hem de tarımda kullanılan mazottaki vergiyi sıfırlayacağız. Biz Milli Görüşüz. Bizim bütün bir tarihimiz bu kaynakları bulmanın örnekleri ile dolu. Bizim 50 senelik tarihimiz ekonomi alanındaki şampiyonluklarla dolu. İkinci 40 yılımızda yeniden geleceğiz, yeniden yapacağız” diyerek sözlerini tamamladı. Gülşen Kumral

Kaynak: Editör: aysel büyükkorkmaz
 
Etiketler: “Yanlışı, kim, yaparsa, yapsın, bu, yanlıştır, diyeceğiz”,
Yorumlar
Resmi İlan

               

Bizim Gazete
Ulusal Gazeteler
Öne Çıkanlar
Alıntı Yazarlar
Afyon
Gök Gürültülü Sağanak Yağışlı
Güncelleme: 27.05.2020
Bugün
- 16°
Perşembe
- 17°
Cuma
- 17°
Afyon

Güncelleme: 27.05.2020
İmsak
03:44
Sabah
05:30
Öğle
13:00
İkindi
16:54
Akşam
20:20
Yatsı
21:58
Arşiv Arama
Haber Yazılımı