Error

An Error Was Encountered

The action you have requested is not allowed.

Haber Detayı
31 Ekim 2019 - Perşembe 11:24 Bu haber 728 kez okundu
 
Vatanın bölünmez bütünlüğünü koruyalım
İYİ Parti Afyonkarahisar İl Başkanlığı değerlendirme toplantısını gerçekleştirdi. İl Başkanı Mehmet İnkaya ; “96 yılını kutladığımız Türkiye Cumhuriyeti Devleti ilelebet yaşasın ve yüce Türk milletine kutlu olsun” dedi.
Siyaset Haberi


29 Ekim Cumhuriyet yaşamalı yaşayacak diyorsak, vatandaş olarak görevlerimizi de yapalım. Misakı Milli sınırları ile çizilen vatanımızı sevelim Vatanın bölünmez bütünlüğünü koruyalım Adalet ve hukuktan ayrılmayalım” ifadelerini kullandı.

 İYİ Parti Afyonkarahisar İl Başkanlığı olağan Haftalık değerlendirme toplantısını gerçekleştirdi. İYİ Parti Afyonkarahisar İl Başkanı Mehmet İnkaya ,Milli eğitime ve bilime önem verelim diyerek sözlerine şöyle devam etti. İnkaya; “Atalarımızdan bize emanet edilen Örf adet gelenek ve göreneklerimizi Türk adetlerini yaşayalım yaşatalım. Milli ve üretime dayalı ekonomiye yönelelim. Yerli malı ürün kullanalım, alanımızda ilgili yerli üretim yapalım. Milli Devleti yaşatmak için kurallara uyalım, Vatandaşlarla ilişkilerimizde insana değer verelim, Dinimizi yaşayalım yaşatalım. Devletin koyduğu kurallara uyalım” diyerek sözlerine Afyonkarahisar gündemi ile devam etti.

Trafik sorunu yerinde duruyor artarak duruyor

Kent turizmine katkı sağlayacak Afyonkarahisar Kalesi yürüyen merdiven veya teleferik projesi hakkında konuşan İYİ Parti Afyonkarahisar İl Başkanı Mehmet İnkaya; “Bu proje geçmiş belediye başkanınca da mahalli belediye dergilerinde yer almıştır. Devlette devamlılık vardır. Bunlara ek olarak Jeotermal ısınmada sistemi için bir şeylerin yapılması gerekmiyor mu? Havası kirlin illerden birisi olan ilimizde acil önlemler alınmalıdır. Toplu taşıma araçlarında vatandaşın öğrencinin işe okula gittiği saatlerde Sayın yetkilileri toplu taşıma araçlarına özellikle 07-09 saatleri arasında binmeye davet ediyorum ve diyorum ki  15 kişilik minibüslere 25 kişi bindirilmesi ne lütfen müsaade etmeyiniz. 1990'lı yılların sonunda bir belediye başkanımız bu konuda şehir içi minibüs ve otobüslerinde yolcu alma sınırlaması koymuş çok da başarılı olmuştu. Minnet  kendisini yad ediyoruz .sonra ilin Valilik makamı da bu uygulamaya durdurulmuştu günlük işe gidip gelen masum insanları 15 kişilik araçlara 25 kişi binme zulmünden dininiz imanınız varsa kurtarınız diyoruz” diyerek sözlerini tamamladı.

Ali İhsan Döldöş 

Kaynak: Editör: aysel büyükkorkmaz
 
Etiketler: Vatanın, bölünmez, bütünlüğünü, koruyalım,
Yorumlar
Resmi İlan

               

Bizim Gazete
Ulusal Gazeteler
Öne Çıkanlar
Alıntı Yazarlar
Afyon
Mevzi Sağanak
Güncelleme: 04.08.2020
Bugün
17° - 30°
Çarşamba
17° - 33°
Perşembe
17° - 34°
Afyon

Güncelleme: 04.08.2020
İmsak
04:17
Sabah
05:54
Öğle
13:09
İkindi
16:59
Akşam
20:14
Yatsı
21:45
Arşiv Arama
Haber Yazılımı