301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
14 Eylül 2019 - Cumartesi 12:06 Bu haber 60 kez okundu
 
Teknoloji Farkındalık Projesi
75.Yıl İlkokulu tarafından hazırlanan Sandıklı Belediyesi ve Sandıklı Kaymakamlığı'nın desteklediği “Teknoloji Farkındalık Projesi” kapsamında Sivas Cumhuriyet Üniversitesi Eğitim Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Tuncay Dilci hocamız Sandıklı'da bir dizi seminerlerde vatandaşlarla buluştu.
Haberi


İlk seminer Ezgi Düğün Salonunda saat 20:30’da “Sosyal Medya Kullanımı ve Dijital Diyet” üzerine velilerimizin katılımıyla gerçekleşti. Katılımcılara kendilerinin yazmış olduğu kitaplar hediye edildi.

Dijital Kültürde Teknoloji Kullanımı

İkinci seminer saat 13:30’da Sandıklı Thermal Park Otel’de Sandıklı ilçesi'ndeki öğretmen ve eğitimcilerimizin katılımıyla gerçekleşti. “Dijital Kültürde Teknoloji Kullanımı” konulu seminere yoğun bir katılım gerçekleşirken, ilçe Kaymakamı Eflatun Can Tortop ve Sandıklı Belediye Başkanı Mustafa Çöl burada öğretmenlere hitaben bir konuşmalarını yaptılar.

Eğitim İle Teknoloji Kullanımı

Verilen eğitim ile teknoloji kullanımının sağlıklı bir forma kavuşturulması, teknolojik aletlerin gerektiği yerde gerektiği kadar kullanılması, teknolojik aletlerin yoğun kullanılması sonucu sosyal ilişkilere zarar vermesinin önlenmesi, her ailenin kendi çocuklarına dijital rehber olmasının önünün açılması gibi konularda halka değerli bilgiler verildi.

Tuncay Dilci Katıldı

Seminerin bitiminde Sandıklı'ya gelerek deneyimlerini veliler, öğrenciler ve öğretmenler ile paylaşan, Sivas Cumhuriyet Üniversitesi Eğitim Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Tuncay Dilci'ye  günün anlam ve önemi dolayısıyla hediyeler takdim edildi.

Teşekkürlerini İlettiler

Sandıklı 75.Yıl ilkokulu Müdürü Mehmet Gönen ile Müdür Yardımcısı Mehmet Yılmaz iki gün boyunca bu seminerlerin Sandıklı'ya gelmesini sağlayan Sandıklı Belediye Başkanı Mustafa Çöl’e teşekkürlerini ileterek, Sandıklı Kaymakamı Eflatun Can Tortop’a ve Sivas’tan buraya gelen, Prof. Dr. Tuncay Dilci'ye duydukları memnuniyeti belirttiler. 

Kaynak: Editör:
 
Etiketler: Teknoloji, Farkındalık, Projesi,
Yorumlar
Resmi İlan

               

Bizim Gazete
Ulusal Gazeteler
Öne Çıkanlar
Alıntı Yazarlar
Afyon
Gök Gürültülü Sağanak Yağışlı
Güncelleme: 27.05.2020
Bugün
- 16°
Perşembe
- 17°
Cuma
- 17°
Afyon

Güncelleme: 27.05.2020
İmsak
03:44
Sabah
05:30
Öğle
13:00
İkindi
16:54
Akşam
20:20
Yatsı
21:58
Arşiv Arama
Haber Yazılımı