Error

An Error Was Encountered

The action you have requested is not allowed.

Haber Detayı
11 Mayıs 2020 - Pazartesi 15:45 Bu haber 311 kez okundu
 
Mermer sektörü yeniden canlanacaktır
AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili ve TBMM İnsan Haklarını İnceleme Komisyonu Üyesi İbrahim Yurdunuseven "Dünya Covid-19 salgınından sonra eskisinden çok farklı bir düzene giderken, ülkemiz başta yine Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ve Sağlık Bakanımız Sayın Fahrettin Koca'nın yönettiği süreçte salgına karşı tedbirlerini alırken erken davranarak, çok ciddi ve titiz bir yol izledi" dedi.
Yaşam Haberi


AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili ve TBMM İnsan Haklarını İnceleme Komisyonu Üyesi İbrahim Yurdunuseven "Dünya Covid-19 salgınından sonra  eskisinden çok farklı bir düzene giderken, ülkemiz başta yine Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ve Sağlık Bakanımız Sayın Fahrettin Koca'nın yönettiği süreçte salgına karşı tedbirlerini alırken erken davranarak, çok ciddi ve titiz bir yol izledi" dedi.

Yurdunuseven, Yaşadığımız süreçten sonra hiç birşeyin eskisi gibi olmayacağına vurgu yapan Yurdunuseven, internet üzerinden canlı bağlantı ile katıldığı yayını örnek göstererek bundan sonraki süreçte bir takım dijitalleşmelerin olacağı kanaatinde olduğunu söyledi.

AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili ve TBMM İnsan Haklarını İnceleme Komisyonu Üyesi İbrahim Yurdunuseven, İthalat ve ihracat ülkemizde tam olarak durmadan bir takım kısıtlamalar dahilinde devam ediyor. İhracatın Afyonkarahisar için çok önemli olduğunu biliyoruz. Haziran, temmuz aylarından itibaren  yeni çalışmalar ve bağlantılarla özellikle mermer sektörü yeniden canlanacaktır." AK Partinin gerçekleştirdiği bazı projelere de değinen Yurdunuseven, siyasetin çözüm üretme sanatı olduğuna inandığını vatandaşlarımızın kitlesel problemleriyle ilgilenip bu problemleri gerekli mercilerle görüşüp bir çıkar yol aradıklarını belirtti.

"BİZİM DÜSTURUMUZ HALKA HİZMET, HAKKA HİZMETTİR."

Yurdunuseven; Afyonkarahisarımızda 16948 kişiye Kısa Çalışma Ödenekleri kapsamında ödeme yapıldığını ve 1000 Tl lik yardımın tüm ülkede 4 milyondan fazla insana ulaştığını ve ulaşmaya devam edeceğini söyledi.Afyonkarahisar'ın ülkemizde tarım anlamında önemine de vurgu yapan Yurdunuseven, Tarım ve Orman Bakanlığı'nın çiftçilerimizin doğabilecek problemlerini de önceden görerek mera arazileri ve tohum desteği gibi konularda elinden geleni yapmakta ve tedbirler almakta olduğunu söyledi.Siyasetin de her ne kadar hız kezse de devam ettiğini, vatandaşlarla bağlantıyı koparmadıklarına vurgu yapan Yurdunuseven; "Salgın sonrası gördük ki bir avuç virüs bizleri evlerimize hapsetti. Bu süreçte de siyaset üretip ve uygulamaya, sosyal mesafe çerçevesinde devam ettik ve ediyoruz. Telefon ile arayıp bizlere ulaşamayan yoktur. Bize gelen mesajların hepsine cevap vermeye sıkıntıların giderilmesine gayret ediyoruz. Pandemi bittikten sonra da yine vatandaşlarımızla ilişkilerimizi artırmaya herkese ulaşmaya devam edeceğiz" dedi

RECEP TAYYİP ERDOĞAN, KIRMIZI ÇİZGİMİZDİR

Yurdunuseven son sıralar gündemde tutulmaya çalışan darbe söylemlerine de "Daha önceki darbelere ve 15 Temmuz darbe girişimine bakıldığında, bu darbeler ülkemizi geriye götürme ve diğer dünya ülkelerinden geride bırakma planıdır. Özellikle Chp ve Hdp kanadı bu söylemleri gündeme getirmektedir. Milletimizin iradesine vurulan bu darbelerin hiç bir şeklini tasvip etmiyoruz. 15 Temmuz'da olanları asla unutmadık, gelecek nesillerimize de unutturmayacağız. Ayrıca bilinmelidir ki Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'a yöneltilen tehditler millete yöneltimiş tehditlerdir. Ezanımız, Kur'anımız, vatanımız, bayrağımız ve bu milletin yaşadığı bir çok sıkıntı varken, milletin içinden gelip milletin derdiyle dertlenip, milletin derdine deva olan adam Recep Tayyip Erdoğan, kırmızı çizgimizdir.Bunu çok iyi bilsinler” diyerek sözlerini tamamladı. Yurdanur Mergen

Kaynak: Editör: aysel büyükkorkmaz
 
Etiketler: Mermer, sektörü, yeniden, canlanacaktır,
Yorumlar
Resmi İlan

               

Bizim Gazete
Ulusal Gazeteler
Öne Çıkanlar
Alıntı Yazarlar
Afyon
Az Bulutlu
Güncelleme: 10.07.2020
Bugün
16° - 30°
Cumartesi
16° - 31°
Pazar
16° - 33°
Afyon

Güncelleme: 10.07.2020
İmsak
03:46
Sabah
05:34
Öğle
13:08
İkindi
17:02
Akşam
20:32
Yatsı
22:12
Arşiv Arama
Haber Yazılımı