301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
08 Kasım 2019 - Cuma 11:08 Bu haber 85 kez okundu
 
Köksal: CHP kongreleri her zaman sıcak geçer
Hisar Gazetesi Meclis’e çıkarma yaptı. Hisar Gazetesi İmtiyaz Sahibi Hakan Dilek ve Sorumlu Yazı İşleri Müdürü Günay Doğar ile birlikte Cumhuriyet Halk Partisi Milletvekili Burcu Köksal'ı makamında ziyaret etti.
Yaşam Haberi


Hisar Gazetesi İmtiyaz Sahibi Hakan Dilek ve Sorumlu Yazı İşleri Müdürü Günay Doğar, Cumhuriyet Halk Partisi Afyonkarahisar Milletvekili ve Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanlık Divanı Kâtip Üyesi Av. Burcu Köksal’ı ziyaret etti. Köksal, yaklaşan CHP kongresi hakkında bilgi vererek, "Cumhuriyet Halk Partisi’nde her kongre dönemi çok heyecanlı ve güzel geçer. Herkes aday olabilir, bizim kongrelerimiz hep sıcak geçer. Bu dönemde birçok arkadaşımız il ve ilçelerde aday olacaklarını belirtiyorlar. Tabi biz Afyonkarahisar Milletvekiliyiz herkesin vekiliyiz ben üyelerimizin en doğru şekilde karar vereceğine inanıyorum ve onlara güveniyorum. Ön seçimde de biliyorsunuz üyelerimiz bize destek oldu. İl başkanlıklarında, ilçe başkanlıklarında da üyelerin ve delegelerin kararlarına da her zaman saygı duyarız. Cumhuriyet Halk Partisi üyeleri ve delegeleri bilinçlidir. Neyin doğru, neyin yanlış olduğunu düşünür, sorgular ve karar verir. En güzel kararların verileceğine inanıyoruz. Bütün aday olan arkadaşlarımıza başarılar diliyoruz” ifadelerini kullandı.

"Partimizin iktidarı için mücadele edeceğiz"

“Kazanan Cumhuriyet Halk Partisi olsun diyoruz” diyerek sözlerine devam eden Köksal; “Milletvekili olarak tüm il ve ilçe yönetimlerinde olduğu gibi bugünden sonra elimizden geldiğince partimizin iktidarı için mücadele edeceğiz. Çünkü önümüzde kötü bir gidişat ve ekonomik kriz var. Bunun etkileri gün geçtikçe artmakta, yoksullaşan bir halk var. İşsizlik Cumhuriyet tarihinin en yüksek rekorunu kırmış durumda. Keza çiftçi, işçi, emekli ve esnaf hepsi zor durumda. İş insanları yeni yatırım yapamıyorlar, küçülmeye gidiyorlar ve iflaslar artmış bir durumda. Sanayimiz kötüye gidiyor. Küçülmekteyiz, üretimde dışa bağımlıyız, üretim yapmayan bir ülke haline geldik. Maalesef dışa bağımlılığımız her geçen gün daha artıyor. Hayat pahalılığı insanların mutfağında. Mutfakta yangın var, pazarda yangın var ve kimse doğru düzgün bir şey alamıyor. İnsanların cebinde para yok, alım gücü düşüyor ve bu kadar zor şartlar altında ilerleyen bir Türkiye var. Biz de ülkemizi bu durumdan kurtarmak istiyoruz. Mücadelemiz herkesin hak ettiği yaşamı alması, Türkiye ve Afyonkarahisar'ın hak ettiği gibi yönetilmesi içindir. İktidarın yanlışlarını düzeltmesi ve doğruyu bulması için mücadele ediyoruz. Seçimlerde iktidar olmayı ve iktidar olup Türkiye'nin hak ettiği yönetime kavuşmasını istiyoruz. Bu mücadeleyi de seçilen il ve ilçe yönetimlerimizle birlik ve beraberlik içerisinde yapacağız" şeklinde konuştu.

"Objektif bir yayıncılık sergiliyorsunuz"

Görüşmemizin sonunda Hisar Gazetesi hakkındaki düşüncelerini de belirten Köksal; “ Ben Hisar Gazetesi'ni gerçekten beğeniyle takip ediyorum. Hisar Gazetesi olarak objektif bir yayıncılık sergilediğinizi söyleyebilirim. Her kesimden siyasetçi ve görüşe yer veriyorsunuz. Afyon'un sorunlarını ele alıyorsunuz, çekinmeden yaşanan sıkıntıları hemşerilerimize duyurma noktasında önemli bir göreviniz var. Yerel basında takip ettiğimiz gazetelerden birisi olarak, yayıncılık anlayışınızın ve başarılarınızın devam etmesini diliyorum" dedi. GÜNAY DOĞAR/ÖZEL

Kaynak: Editör: aysel büyükkorkmaz
 
Etiketler: Köksal:, CHP, kongreleri, , her, zaman, sıcak, geçer,
Yorumlar
Resmi İlan

               

Bizim Gazete
Ulusal Gazeteler
Öne Çıkanlar
Alıntı Yazarlar
Afyon
Gök Gürültülü Sağanak Yağışlı
Güncelleme: 27.05.2020
Bugün
- 16°
Perşembe
- 17°
Cuma
- 17°
Afyon

Güncelleme: 27.05.2020
İmsak
03:44
Sabah
05:30
Öğle
13:00
İkindi
16:54
Akşam
20:20
Yatsı
21:58
Arşiv Arama
Haber Yazılımı