Error

An Error Was Encountered

The action you have requested is not allowed.

Haber Detayı
09 Mayıs 2019 - Perşembe 11:46 Bu haber 145 kez okundu
 
Karakaş’a tebrik ziyareti sürüyor
Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) Rektörü Prof. Dr. Mehmet Karakaş, tebrik ziyareti için gelen misafirlerini makamında kabul etti.
Gündem Haberi


Ziyaretlere Emirdağ Kaymakamı Halil İbrahim Acır ve Emirdağ Meslek Yüksekokulu Müdürü Prof. Dr. Mustafa Kemal Yıldız ile birlikte Afyonkarahisar İl Sağlık Müdürü Uzm. Dr. Serkan Korkmaz, Kamu Hastaneleri Başkanı Opr. Dr. Kadir Gökhan Saçkan, Destek Hizmetleri Başkanı Dr. Asım Eren, Halk Sağlığı Başkanı Dr. Deniz Fırat ve Personel ve Destek Hizmetleri Başkan Yardımcısı Serdar Kızıl katıldı.

Zafer Bölgesi Turistik Otelciler ve İşletmeciler Derneği (ZAFTO-Der) adına gerçekleştirilen ziyarette ise Ali Gümüşhan, Ümit Uysal, Ahmet Yavuz, Ünal Özgener, Vahap Kayadan, Emrah Esen ve Muzaffer Aktar yer aldı.

Daha sonra gerçekleştirilen ziyaretlere ise Muhasebeciler Odası adına Oda Başkanı Kadir Arık ile birlikte Serhat Gümüş, Kadir Pancaroğlu, Erdal Sayar ve Pınar Kılınç katıldı. Yetiştirme Yurtlarından Ayrılanlar Kültür ve Dayanışma Derneği (Yurt-Ay-Der) Afyonkarahisar Şubesi adına gerçekleştirilen ziyarete ise Şerafettin Gerçekçi, Adnan Ceylan, Ramazan Türk, Bahtiyar Gürpınar, Erdoğan Akman, Özgür Arık, Muhammed Coşkun, Kadir Sarıgül ve İdris Ünlü katıldı.

Rektör Karakaş ayrıca Dinar İlçe Milli Eğitim Müdürü Ufuk Taşbaş ile Sandıklı İlçe Milli Eğitim Müdürü Cevdet Akkaya’yı da makamında kabul etti. Ziyaretlerde misafirleri Rektör Karakaş’a yeni görevinde başarılar diledi. Rektör Karakaş nazik ziyaretleri nedeniyle misafirlerine teşekkür etti.

Kaynak: Editör:
 
Etiketler: Karakaş’a, tebrik, ziyareti, sürüyor,
Yorumlar
Resmi İlan

               

Bizim Gazete
Ulusal Gazeteler
Öne Çıkanlar
Alıntı Yazarlar
Afyon
Az Bulutlu
Güncelleme: 10.07.2020
Bugün
16° - 30°
Cumartesi
16° - 31°
Pazar
16° - 33°
Afyon

Güncelleme: 10.07.2020
İmsak
03:46
Sabah
05:34
Öğle
13:08
İkindi
17:02
Akşam
20:32
Yatsı
22:12
Arşiv Arama
Haber Yazılımı